Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hertenkamp Kralingse Bos

Kom hertjes kijken in het Kralingse Bos! Misschien zijn er zelfs wel jonge hertjes te zien...

Het Kralingse Bos, wie kent het niet. Iedereen die van rust, natuur, water, ruimte en recreatie houdt, is te vinden in dit unieke stuk natuur midden in Rotterdam. Aan de oostzijde van het bos bevindt zich het hertenkamp, waar damherten en pauwen rondlopen.

In de buurt van het hertenkamp staan ook enkele volières. De acht boswachters die in het bos werkzaam zijn, geven voorlichting en verzorgen de dieren in het hertenkamp en de volières.

Meer informatie vind je op de website van rotterdam.nl. Klik op de roze button.

Lekker uit eten in Rotterdam met de kids? Kijk op Kidsproof.nl voor een overzicht van kindvriendelijke restaurants!

Hertenkamp Kralingse Bos

Openingstijden Zie de site.
Prijs Zie de site

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Ik zie, ik zie…

Ontdek met je kind de superleuke doe-tentoonstelling Ik zie, ik zie... in het Dordrechts Museum

Kerstvakantie activiteiten Kunsthal

Maak je kerstvakantie wat creatiever bij de Kunsthal in Rotterdam

Kerstvakantie in de Bieb

Vier de kerstvakantie in de Bieb in Rotterdam en doe mee met de leuke activiteiten!

Creatieve workshops voor kids bij Villa Zebra

Toffe creatieve workshops voor kinderen van 2 tot 12 jaar bij Villa Zebra. Doe mee!

Uitgelicht

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gave schaatsbanen in de regio!

Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!

11x Grappige nieuwjaarstradities met kinderen

We verzamelden 11 grappige tradities om het nieuwe jaar in te luiden! De Nederlandse tradities kennen we: oliebollen, champagne en sterretjes afsteken om 12 uur. Maar wat doen ze eigenlijk in andere landen? Wij hebben de leukste manieren om het nieuwe jaar te beginnen voor je opgezocht. Gelukkig nieuwjaar!

Leuke winteruitjes met de Rotterdampas

Winter in Rotterdam? Dat is juist dé tijd voor fijne uitjes met kinderen. Met de Rotterdampas ontdek je volop leuke, betaalbare winteractiviteiten om samen te doen. Van theater tot schaatsen en van buiten spelen tot lekker eten. Trek je jas aan, pak je pas en ga samen op pad.

Eropuit in de kerstvakantie? Dit zijn leuke tips in en om Rotterdam!

December is dé tijd van het jaar om mooie herinneringen te maken. En daar helpen we je graag bij! Onze kerstuitjesspecial staat weer propvol superleuke uitjes en activiteiten voor de héle familie. Dat belooft weer een heerlijke vakantie te worden! Wat gaan jullie allemaal doen?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief