Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Overnachten bij de boer!

Boerderij Bouwlust ligt in een prachtige omgeving. Kom kamperen of verblijf in één van de appartementen.

Boerderij Bouwlust ligt in het afwisselende polderlandschap van Midden Delfland. Vlakbij de grote steden Delft, Den Haag en natuurlijk Rotterdam. Midden Delfland is een open poldergebied en is ruim 6000 m2 groot!

Tussen de mooie dorpen Maasland en Schipluiden stroomt het water ‘de Gaag’ met de naastgelegen weg ‘de Oostgaag’. Hier vindt je op nr. 31 Hoeve Bouwlust. Er is hier van alles te beleven zoals kaarsen maken en boerengolf.

Hoe leuk dat je hier ook kunt logeren! Boek een plekje op de camping of verblijf in één van de vier appartementen. Wil je meer informatie over het logeren op deze boerenlocatie, kijk dan op de website via de roze button.

Op zoek naar een kindvriendelijk restaurant in en om Rotterdam, bekijk dan ons overzicht van kindvriendelijke restaurants eens!

Hoeve Bouwlust

Oostgaag 31

3155 CE Maasland

Openingstijden Appartementen zijn te boeken per weekend of per midweek. Voor één of twee nachten alleen last minute.
Mail direct

Mail direct naar Hoeve Bouwlust

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Zomer in Plaswijckpark

Buitenspeeltuin, binnenspeeltuin, park én dierentuin in één... Plaswijckpark heeft het allemaal!

Zomer bij Hofpleintheater

Leuke zomervakantie activiteiten in het Hofpleintheater: ontdek jouw theatertalent tijdens de workshops!

Den Haag van strand tot stad

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE: Den Haag is een geweldige bestemming voor het hele gezin!

Zomervakantie in het B & D Museum

Leuk familie-uitje in de zomervakantie: workshop, kinderrondleiding en meer toffe activiteiten

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.

8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas

De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.

Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal

Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief