Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Escape Bus

Klaar voor een echte uitdaging? Kun jij ontsnappen uit de enige en echte Escape Bus?

Je stapt in de bus, gaat zitten en dan vertrekt de bus. Je zit opgesloten en ontsnappen lijkt onmogelijk. Dus wat nu?

In een groep van maximaal 6 personen heb je een uur de tijd om te ontsnappen. Dit vergt natuurlijk wel opperste concentratie, denkvermogen, stalen zenuwen en het vermogen om samen te werken. Lukt het je om binnen een uur uit deze bus te ontsnappen?

Hoe gaat het in z’n werk? Je wordt ontvangen met een gratis drankje, waarna je uitgelegd krijgt hoe het spel gaat verlopen. Wel handig om de spelregels van te voren te weten, toch? Na maximaal een uur is het spel afgelopen en kun je nog even je ervaringen bespreken. 

In principe is de minimum leeftijd 12 jaar, maar of de Escape Bus geschikt is voor jongere spelers is voor iedereen anders. Wij denken dat kinderen van 10 jaar het ook leuk zullen vinden. Twijfel je? Neem dan contact op met de Escape Bus, ze denken graag met je mee.

Lijkt je dit een spannende uitdaging? Reserveer dan via de speciale Escape Bus website. Klik hiervoor op de roze button ‘Naar website’. 

Binnenkort een kinderfeestje te vieren? Kijk dan eens in ons overzicht met superleuke kinderfeestjes.

Hoeve Bouwlust

Oostgaag 31

3155 CE Maasland

Openingstijden Duur: maximaal 1 uur. 30 minuten voor aanvang aanwezig zijn.
Prijs Vanaf € 99,- (max. 6 personen)
Mail direct

Mail direct naar Hoeve Bouwlust

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij

Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!

Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

Sportieve uitjes met kids in Rotterdam

Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.

Mooie pluktuinen voor kinderen

Zin in een versgeplukt bosje bloemen? In het plukseizoen pluk je lekker zelf bloemen en groenten bij deze gezellige pluktuinen in de regio Rotterdam en daarbuiten! De kinderen kunnen hier op een heerlijk plukavontuur. Want bloemen groeien natuurlijk niet in de supermarkt of in een bloemenwinkel. Bonus: na dit uitje geniet je thuis van een mooi zelfgeplukt boeket.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief