Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Escape Bus

Klaar voor een echte uitdaging? Kun jij ontsnappen uit de enige en echte Escape Bus?

Je stapt in de bus, gaat zitten en dan vertrekt de bus. Je zit opgesloten en ontsnappen lijkt onmogelijk. Dus wat nu?

In een groep van maximaal 6 personen heb je een uur de tijd om te ontsnappen. Dit vergt natuurlijk wel opperste concentratie, denkvermogen, stalen zenuwen en het vermogen om samen te werken. Lukt het je om binnen een uur uit deze bus te ontsnappen?

Hoe gaat het in z’n werk? Je wordt ontvangen met een gratis drankje, waarna je uitgelegd krijgt hoe het spel gaat verlopen. Wel handig om de spelregels van te voren te weten, toch? Na maximaal een uur is het spel afgelopen en kun je nog even je ervaringen bespreken. 

In principe is de minimum leeftijd 12 jaar, maar of de Escape Bus geschikt is voor jongere spelers is voor iedereen anders. Wij denken dat kinderen van 10 jaar het ook leuk zullen vinden. Twijfel je? Neem dan contact op met de Escape Bus, ze denken graag met je mee.

Lijkt je dit een spannende uitdaging? Reserveer dan via de speciale Escape Bus website. Klik hiervoor op de roze button ‘Naar website’. 

Binnenkort een kinderfeestje te vieren? Kijk dan eens in ons overzicht met superleuke kinderfeestjes.

Hoeve Bouwlust

Oostgaag 31

3155 CE Maasland

Openingstijden Duur: maximaal 1 uur. 30 minuten voor aanvang aanwezig zijn.
Prijs Vanaf € 99,- (max. 6 personen)
Mail direct

Mail direct naar Hoeve Bouwlust

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Zomer bij Hofpleintheater

Leuke zomervakantie activiteiten in het Hofpleintheater: ontdek jouw theatertalent tijdens de workshops!

Zomer in Plaswijckpark

Buitenspeeltuin, binnenspeeltuin, park én dierentuin in één... Plaswijckpark heeft het allemaal!

Den Haag van strand tot stad

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE: Den Haag is een geweldige bestemming voor het hele gezin!

Zomervakantie in het B & D Museum

Leuk familie-uitje in de zomervakantie: workshop, kinderrondleiding en meer toffe activiteiten

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.

8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas

De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal

Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief