Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Overnachten bij de boer!

Boerderij Bouwlust ligt in een prachtige omgeving. Kom kamperen of verblijf in één van de appartementen.

Boerderij Bouwlust ligt in het afwisselende polderlandschap van Midden Delfland. Vlakbij de grote steden Delft, Den Haag en natuurlijk Rotterdam. Midden Delfland is een open poldergebied en is ruim 6000 m2 groot!

Tussen de mooie dorpen Maasland en Schipluiden stroomt het water ‘de Gaag’ met de naastgelegen weg ‘de Oostgaag’. Hier vindt je op nr. 31 Hoeve Bouwlust. Er is hier van alles te beleven zoals kaarsen maken en boerengolf.

Hoe leuk dat je hier ook kunt logeren! Boek een plekje op de camping of verblijf in één van de vier appartementen. Wil je meer informatie over het logeren op deze boerenlocatie, kijk dan op de website via de roze button.

Op zoek naar een kindvriendelijk restaurant in en om Rotterdam, bekijk dan ons overzicht van kindvriendelijke restaurants eens!

Hoeve Bouwlust

Oostgaag 31

3155 CE Maasland

Openingstijden Appartementen zijn te boeken per weekend of per midweek. Voor één of twee nachten alleen last minute.
Mail direct

Mail direct naar Hoeve Bouwlust

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderfeestje vol actie en teamwork bij Prison Island

Ben je op zoek naar een origineel, actief én onvergetelijk kinderfeestje? Dan hebben wij een tip voor je: vier het feestje bij Prison Island in Rotterdam Zuid! Wij gingen je voor en kunnen maar één ding zeggen: het was echt te gek!

De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam

Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.

Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City

Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren)

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief