Kralingse Bos en PlasTerug naar het overzicht

Het Kralingse Bos met de Kralingse Plas is een heerlijk recreatiegebied midden in Rotterdam.
In en rond de plas, maar ook in het bos is van alles te doen. Het gebied is zeer uitgestrekt. De Kralingse Plas is de perfecte locatie voor een dagje uit met kinderen. Aan de westkant van de Kralingse Plas zijn veel voorzieningen voor kinderen zoals grasvelden en speeltuinen. Er is een kabelbaan, zandmachine en waterglijbaan, natuurlijk ontbreken de schommels niet. Voor kleine kinderen is er ook een pierenbad.

Aan de noordkant van de Kralingse Plas aan de rand van het Kralingse Bos ligt een leuke speeltuin en grasweide. In de buurt hiervan is een klein hertenkamp. Op de Kralingse Plas kan je prima varen, roeien, zeilen of surfen. Er zijn mogelijkheden om een zeilboot te huren. 

Tip: Op zoek naar meer tips om op uit te gaan met de kids? Kijk op onze 
Uitagenda

De Kralingse Plas

Kralingse Plas
Rotterdam
Naar de website
Meer leuke tips

Blogs & filmpjesAlle blogs

Uitgelicht

Winnie de Poeh in het theater

Winnie de Poeh in het theater

Beleef de avonturen van Winnie de Poeh (AL) op zaterdag 16 december in Theater aan de Schie. Het lieve beertje met zijn onstilbare liefde voor honing komt tot leven in deze prachtige musical met bekende Disney-liedjes. Natuurlijk zijn Knorretje, Iejoor en Teigetje erbij!

Naar Winnie & z'n vriendjes