Kinderboerderij De Molenwei
Een multifunctionele kinderboerderij in Rotterdam Charlois, met kippen, koeien, ganzen en meer!
Op de Molenwei is een groot aantal dieren te zien zoals die op de traditionele Nederlandse boerderijen voorkomen. Zo zijn er o.a. koeien, geiten, schapen, ezels, varkens, kippen, ganzen, eenden en konijnen.
Waarom geeft een koe melk? Hoe komt een ei in de winkel? Waar komt vlees vandaan? Op zich logische vragen, maar voor veel stadskinderen niet. Dankzij de dieren krijgen ze inzicht in voedsel afkomstig van de agrarische sector.
Naast dieren beschikt de kinderboerderij over een prachtige heemtuin, educatieve tuinen en een lescentrum. Meer weten over de kinderboerderij? Klik dan op de roze button!
Een compleet overzicht van leuke uitjes met dieren vind je in ons overzicht bij de categorie eropuit!
Kinderboerderij De Molenwei
Brammertstraat 10
3084 RV Rotterdam
Openingstijden
Maandag t/m zondag geopend van 8.30 uur tot 16.30 uur. Op 1e kerstdag en nieuwjaarsdag is de boerderij gesloten.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 te gekke prentenboeken om voor te lezen
Esther van der Linden, specialist leesconsulent bij Bibliotheek Rotterdam, geeft je hier 10 leuke boekentips, zodat je extra veel keuze hebt! En natuurlijk zijn deze boeken ook altijd ideaal om voor te lezen in de groep of in de klas.
Wat zijn leuke thema’s voor een kinderfeestje thuis?
Heb je een kinderfeestje te vieren en zoek je nog een leuk thema? Deze toffe verjaardagsfeestjes vier je lekker thuis, wel zo fijn! We verzamelden de leukste thema’s voor een thuisfeestje, je vindt ze hieronder.
21 x activiteiten waar je vrolijk van wordt
Zo rond half januari wil hij nog wel eens toeslaan: de winterdip. Daarom deze 21 tips voor vrolijke activiteiten waarmee je lachend de donkere dagen doorkomt. Je doet ze gewoon thuis, wel zo handig in tijden van lockdown. Kom maar op met die glimlach, schaterlach of slappe lach!