Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderboerderij De Molenwei

Een multifunctionele kinderboerderij in Rotterdam Charlois, met kippen, koeien, ganzen en meer!

Op de Molenwei is een groot aantal dieren te zien zoals die op de traditionele Nederlandse boerderijen voorkomen. Zo zijn er o.a. koeien, geiten, schapen, ezels, varkens, kippen, ganzen, eenden en konijnen.

Waarom geeft een koe melk? Hoe komt een ei in de winkel? Waar komt vlees vandaan? Op zich logische vragen, maar voor veel stadskinderen niet. Dankzij de dieren krijgen ze inzicht in voedsel afkomstig van de agrarische sector.

Naast dieren beschikt de kinderboerderij over een prachtige heemtuin, educatieve tuinen en een lescentrum. Meer weten over de kinderboerderij? Klik dan op de roze button!

Een compleet overzicht van leuke uitjes met dieren vind je in ons overzicht bij de categorie eropuit!

Kinderboerderij De Molenwei

Brammertstraat 10

3084 RV Rotterdam

Openingstijden Maandag t/m zondag geopend van 8.30 uur tot 16.30 uur. Op 1e kerstdag en nieuwjaarsdag is de boerderij gesloten.
Mail direct

Mail direct naar Kinderboerderij De Molenwei

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Thuis op wintersport!

Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!

Mjam! 13 originele ideeën voor warme chocolademelk

Denk jij bij winters weer ook aan kou, gure wind én warme choco? Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd! Tip: laat de kids zelf hun favoriet kiezen én maken. 

De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam

Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.

Gave schaatsbanen in de regio!

Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief