Kinderboerderij De Molenwei
Een multifunctionele kinderboerderij in Rotterdam Charlois, met kippen, koeien, ganzen en meer!
Op de Molenwei is een groot aantal dieren te zien zoals die op de traditionele Nederlandse boerderijen voorkomen. Zo zijn er o.a. koeien, geiten, schapen, ezels, varkens, kippen, ganzen, eenden en konijnen.
Waarom geeft een koe melk? Hoe komt een ei in de winkel? Waar komt vlees vandaan? Op zich logische vragen, maar voor veel stadskinderen niet. Dankzij de dieren krijgen ze inzicht in voedsel afkomstig van de agrarische sector.
Naast dieren beschikt de kinderboerderij over een prachtige heemtuin, educatieve tuinen en een lescentrum. Meer weten over de kinderboerderij? Klik dan op de roze button!
Een compleet overzicht van leuke uitjes met dieren vind je in ons overzicht bij de categorie eropuit!
Kinderboerderij De Molenwei
Brammertstraat 10
3084 RV Rotterdam
Openingstijden
Maandag t/m zondag geopend van 8.30 uur tot 16.30 uur. Op 1e kerstdag en nieuwjaarsdag is de boerderij gesloten.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof reporter was bij de voorstelling Zeg maar dag in Maaspodium
Onze Kidsproof reporter ging met haar kinderen op een zonnige dag naar het Maaspodium in Rotterdam en werd daar meteen verrast door de fijne sfeer. Terwijl zij lekker neerplofte op het terras, doken de kids enthousiast op een leuke activiteit. Nog vóór de voorstelling Zeg maar dag (4+) begon, zat iedereen al helemaal in de sfeer. Wat volgde raakt je onverwacht - herkenbaar en soms even slikken.
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.