
Mariniers op Missie (8+)
Ga met je 'team' op missie bij de interactieve experience Mariniers op Missie!
In de experience ‘Mariniers op Missie’ in het Mariniersmuseum in Rotterdam ervaar je wat mariniers meemaken als ze worden uitgezonden op missie!
In deze interactieve opstelling ga je samen met je team – je familie of vriendjes – op een missie! Luister naar de briefing en ga samen op pad door het museum. Het is bijna een soort escaperoom! Ieder teamlid heeft een rang en bijbehorende taken. Op je pad komen spannende projecties, realistische scenario’s en opdrachten. Zo leer je hoe het is om als marinier op missie te gaan en welke skills je daarvoor moeten hebben! Lukt het jullie door goed samen te werken de missie tot een succes te maken?
De experience is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar.
Leuk feit: het Mariniersmuseum is ook in 2023 weer verkozen tot Super Kidsproof Museum door Museumkids!
Tip: in de museumwinkel worden allerlei stoere items verkocht, zoals een kompas, veldfles, maar ook de Sluban Army lijn. Dat is Lego maar dan anders, je bouwt ermee je eigen transport helikopter, jachtvliegtuig en staaljager, tank, hummer of armoured car.
Kijk voor alle info op de website van het Mariniersmuseum. Klik hiervoor op de roze button.
Tip: volg je Kidsproof al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips met je te delen!
Mariniersmuseum
Wijnhaven 7-13
3011 WH Rotterdam
Openingstijden
Di - vrij 10:00 tot 17:00 uurZa & zo 11:00 tot 17:00 uur
Prijs
Zie website MariniersmuseumToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas
Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!