Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Maritiem Museum Rotterdam

Leuke tentoonstellingen, kinderactiviteiten, Professor Plons, museumhaven... in 't Maritiem Museum!

In het Maritiem Museum is heel veel te beleven voor kleine én grote kinderen!

Naast de vele tentoonstellingen zijn er in de de schoolvakanties en de periode 1 april t/m 31 oktober extra programmering voor jong en oud: rondvaarten, workshops en voor de kleine avonturiers een speurtocht door de museumhaven.

Ook de Offshore Experience is zeker een bezoek waard! Gaan jullie mee op een uitdagende zoektocht naar energie op zee?

Kids ontdekken een wonderlijke (onder)waterwereld in de kinderexpo Plons! De toekomst van de zee (4-12 jaar).  In de tentoonstelling Te water! (8+) zie je wat er allemaal komt kijken bij het bouwen van een goed schip en kun je ook zelf de handen uit de mouwen steken!

Pal naast het museum ligt de grootste museumhaven van Nederland. Stap aan boord van historische schepen en ontdek hoe men vroeger op een schip leefde en werkte. Bezoek vooral ook de werkplaatsen in het Leuvepaviljoen, waar je demonstraties ziet van maritieme ambachten zoals smeden!

Er worden regelmatig extra activiteiten georganiseerd. Houd hiervoor onze Uitagenda in de gaten.

Maritiem Museum Rotterdam

Leuvehaven 1

3011 EA Rotterdam

Openingstijden

Dinsdag t/m zaterdag: 10.00 tot 17.00 uur
Zon- en feestdagen: 11.00 tot 17.00 uur

Prijs Zie website van het Maritiem Museum voor de actuele openingstijden
Mail direct

Mail direct naar Maritiem Museum Rotterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam

Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.

Bij deze boerderijwinkels haal je heel veel lekkers!

Zelfgebakken brood en koek, mals vlees, romige kazen, verse zuivel, groente & fruit, pure honing en oud-Hollands snoepgoed… Bij deze boerderijwinkels in de regio geniet je van al het lekkers dat het boerenleven te bieden heeft!

Ontbijt, lunch of ’s avonds uit eten met de kids in Gouda? Hier kan het!

Uit eten met kinderen lastig? Niet bij deze leuke kindvriendelijke restaurants in Gouda! Hier kun je gerust terecht met je kroost, niet alleen voor de fijne kindermenukaart, maar ook omdat je zelf lekker kunt (na)tafelen terwijl zij zichzelf prima vermaken in de speelhoek of met kleurplaten, boekjes en voorleesmomentjes. Dit zijn must-do restaurants waar ook kinderen het naar hun zin hebben.

7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam

Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je! 

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief