Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Luxe midden in de stad

Luxe logeren midden in het centrum van Rotterdam. Dit kan ook mét kinderen bij MyCityLofts.

Slapen in stijl, met comfort en op een top locatie in hartje Rotterdam, dat is waar de appartementen van MyCityLofts voor staan. Ze hebben de keus uit meerdere appartementen, waarvan er 2 ingericht zijn voor families. 

De Skyline Suite en de Rooftop Suite doen je al vermoeden dat er met het uitzicht niks mis is. Dat klopt. Beide appartementen hebben een super uitzicht op Rotterdam en zijn ook nog eens groot genoeg voor jou en je kinderen.

Wil je meer informatie of boeken? Kijk dan op de website via de roze button.

Maar als je toch in Rotterdam bent, dan wil je natuurlijk ook nog wat zien en doen. Kijk hiervoor op onze Uitagenda of check onze Eropuit tips

Volg je ons al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips met je te delen!

MyCityLofts

Mail direct

Mail direct naar MyCityLofts

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Rotterdam

Meer inspiratie

Ontdek Villa Zebra

Ontdek een uniek kunstuitje en kunstlaboratorium speciaal voor kinderen!

Binnenkort geopend: Bounce Valley Ridderkerk

20 mei opent er een geweldig nieuw springkussenpark in Ridderkerk

Bewandel de bunkerroute!

Ben je geïnteresseerd in de Tweede Wereldoorlog? Bewandel dan eens de Bunkerroute in Goeree-Overflakkee!

Weizigt

Kom ontdekken, leren en recreëren in Duurzaamheidscentrum Weizigt!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.

Onze Kidsproof Reporter vierde een kinderfeestje bij Escape Team

Onze Kidsproof Reporter had een jarige dochter en vierde haar kinderfeestje bij Escape Team Rotterdam! Voor zondagmiddag boekte ze de speciale kids escaperoom Tijdmachine 010 en probeerde de codes te kraken. Lees hier hoe zij en de kinderen het hebben ervaren.

10x te gekke uitkijktorens in Nederland

In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Arnhem) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!

Ontdek de 10 gaafste forten van Nederland!

Van Den Helder tot Maastricht zijn er forten, bunkers en vestingsteden. Zet deze kindermusea op je bucketlist voor een gaaf zomeruitje met het hele gezin.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief