Luxe midden in de stad
Luxe logeren midden in het centrum van Rotterdam. Dit kan ook mét kinderen bij MyCityLofts.
Slapen in stijl, met comfort en op een top locatie in hartje Rotterdam, dat is waar de appartementen van MyCityLofts voor staan. Ze hebben de keus uit meerdere appartementen, waarvan er 2 ingericht zijn voor families.
De Skyline Suite en de Rooftop Suite doen je al vermoeden dat er met het uitzicht niks mis is. Dat klopt. Beide appartementen hebben een super uitzicht op Rotterdam en zijn ook nog eens groot genoeg voor jou en je kinderen.
Wil je meer informatie of boeken? Kijk dan op de website via de roze button.
Maar als je toch in Rotterdam bent, dan wil je natuurlijk ook nog wat zien en doen. Kijk hiervoor op onze Uitagenda of check onze Eropuit tips
Volg je ons al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips met je te delen!
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Ontdek de 10 gaafste forten van Nederland!
Van Den Helder tot Maastricht zijn er forten, bunkers en vestingsteden. Zet deze kindermusea op je bucketlist voor een gaaf zomeruitje met het hele gezin.
Onze Kidsproof Reporter vierde een kinderfeestje bij Escape Team
Onze Kidsproof Reporter had een jarige dochter en vierde haar kinderfeestje bij Escape Team Rotterdam! Voor zondagmiddag boekte ze de speciale kids escaperoom Tijdmachine 010 en probeerde de codes te kraken. Lees hier hoe zij en de kinderen het hebben ervaren.