Luxe midden in de stad
Luxe logeren midden in het centrum van Rotterdam. Dit kan ook mét kinderen bij MyCityLofts.
Slapen in stijl, met comfort en op een top locatie in hartje Rotterdam, dat is waar de appartementen van MyCityLofts voor staan. Ze hebben de keus uit meerdere appartementen, waarvan er 2 ingericht zijn voor families.
De Skyline Suite en de Rooftop Suite doen je al vermoeden dat er met het uitzicht niks mis is. Dat klopt. Beide appartementen hebben een super uitzicht op Rotterdam en zijn ook nog eens groot genoeg voor jou en je kinderen.
Wil je meer informatie of boeken? Kijk dan op de website via de roze button.
Maar als je toch in Rotterdam bent, dan wil je natuurlijk ook nog wat zien en doen. Kijk hiervoor op onze Uitagenda of check onze Eropuit tips
Volg je ons al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips met je te delen!
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderfeestje vol actie en teamwork bij Prison Island
Ben je op zoek naar een origineel, actief én onvergetelijk kinderfeestje? Dan hebben wij een tip voor je: vier het feestje bij Prison Island in Rotterdam Zuid! Wij gingen je voor en kunnen maar één ding zeggen: het was echt te gek!
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).