Luxe midden in de stad
Luxe logeren midden in het centrum van Rotterdam. Dit kan ook mét kinderen bij MyCityLofts.
Slapen in stijl, met comfort en op een top locatie in hartje Rotterdam, dat is waar de appartementen van MyCityLofts voor staan. Ze hebben de keus uit meerdere appartementen, waarvan er 2 ingericht zijn voor families.
De Skyline Suite en de Rooftop Suite doen je al vermoeden dat er met het uitzicht niks mis is. Dat klopt. Beide appartementen hebben een super uitzicht op Rotterdam en zijn ook nog eens groot genoeg voor jou en je kinderen.
Wil je meer informatie of boeken? Kijk dan op de website via de roze button.
Maar als je toch in Rotterdam bent, dan wil je natuurlijk ook nog wat zien en doen. Kijk hiervoor op onze Uitagenda of check onze Eropuit tips
Volg je ons al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips met je te delen!
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Koningsdag 2026: wat is er te doen in de regio Rotterdam
Hoera, Koningsdag! De regio Rotterdam kleurt ook dit jaar weer oranje! Hierbij een overzicht van de festiviteiten, de leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids in en om Rotterdam!
12 Kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag
Wij kijken er elk jaar weer naar uit: Koningsdag! Willen jouw kids ook graag wat leuks doen deze dag én een leuk centje verdienen? Lees hier onze 12 favorieten die lekker wat geld opleveren!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!