Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad Binnenmaas

Waterpret voor groot & klein in het openluchtzwembad van Recreatieoord Binnenmaas!

Spetteren in het kleuterbad, heerlijk plonzen van de duikplank, glijden van de verschillende glijbanen of gewoon lekker baantjes zwemmen? Het kan allemaal bij ‘Openluchtzwembad Binnenmaas’.

De baden hebben een lekkere temperatuur van 22 graden. Dat is goed te doen, toch? En bij mooi weer kun je heerlijk zonnebaden op de uitgestrekte ligweiden.

De baden liggen overzichtelijk voor ouders, zodat ze goed zicht hebben op het bad. Op het zwembadterrein zijn versnaperingen en drankjes verkrijgbaar.

Het openluchtzwembad heeft:
– 25-meterbad met aangrenzend de springkuil en 2 springplanken.
– glijbanenbad met 4 superglijbanen
– kleuterbad met waterkanon
– peuterbad voor de allerkleinsten

Naast dit leuke buitenzwembad kun je bij Recreatieoord Binnenmaas ook naar de gezellige speeltuin met diverse attracties én naar de knusse kinderboerderij op hetzelfde terrein!

Bezoek de site via de roze button!

Handig! Het meest complete overzicht van speeltuinen bij jou in de buurt vind je op Kidsproof.nl!

Recreatieoord Binnenmaas

Vrouwe Huisjesweg 7a

3271 LX Mijnsheerenland

Openingstijden Zie website Recreatieoord Binnenmaas voor actuele openingstijden
Prijs Kijk op de website van Recreatieoord Binnenmaas voor de actuele prijzen, klik hiervoor op de roze button
Mail direct

Mail direct naar Recreatieoord Binnenmaas

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam

Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.

5 x bedankje voor lieve juffen en meesters

Het afgelopen jaar hebben de juffen en meesters héél hard gewerkt om de kids op school zo goed mogelijk voor te bereiden en te begeleiden naar het volgende jaar. Dat verdient een mooi meester- en juffencadeautje!

Sportieve uitjes met kids in Rotterdam

Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief