Sightseeing Rotterdam
Net als in alle grote steden kun je nu ook Rotterdam ontdekken vanuit een cabriobus of de amfibiebus!
Spot de highlights van Rotterdam met Sightseeing Rotterdam. Stap in en ontdek Rotterdam vanuit een cabriobus zoals je in alle grote steden ziet. Met deze cabriobus rij je langs de belangrijkste bezienswaardigheden van Rotterdam.
Zo kom je langs de indrukwekkende Markthal, de spraakmakende kubuswoningen, het imposante nieuwe Centraal Station en de Euromast. De tocht duurt een uur en tijdens de rit hoor je van alles over de highlights van Rotterdam door de audiotour (6 talen).
Of kies voor de anders-dan-anders stadstour met de unieke knalgele amfibiebus oftewel de Splashtour! Zie tijdens de tour de mooiste plekjes in de stad voorbijkomen en dan komt… de splash: een spectaculaire duik in de Maas! Vervolgens vaart de bus/boot verder langs de spectaculaire skyline!
Aangeraden wordt om de tickets online te boeken. Zo ben je zeker van een plaats en het is bovendien goedkoper. Wat ook leuk is, boek een combinatieticket! Bijvoorbeeld de Sightseeing Tour in combinatie met lasergamen, pannenkoekenboot of Splashtours. Kijk op de site voor de vele combinaties die je kunt boeken. Klik hiervoor op de roze button.
Volg je ons al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips met je te delen!
Sightseeing Rotterdam
Parkhaven 9
3016 GM Rotterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Per persoon € 19,50 - kinderen 4 tot 11 jaar € 10,00Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Funmax
Een actief en gezellig uitje met GlowGolf, escape rooms en interactieve games in Funmax Capelle!
Zeeheldenroute
Een unieke wandelroute door bos en duin richting zee, met een zeeheldenverhaal!
Monkey Town Vlaardingen
Eindeloos klimmen, glijden en spelen bij indoor speelparadijs Monkey Town Vlaardingen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam
Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.
Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City
Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.
De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam
Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.