Skiën in Dordrecht
Op de kunstskibaan van Skicentrum Drechtsteden leren kids goed skiën of snowboarden.
Bij Skischool Drechtsteden kun je lekker vrij skiën of snowboarden op een kunstskibaan.
Daarnaast worden er in kleine groepen (kinder)ski- en snowboardles gegeven door professionele en gediplomeerde leraren. Ze leren je de beginselen van het skiën, maar kunnen ook je techniek verbeteren als je al wat langer skiet.
Wil jij vrij skiën of snowboarden of wil je eerst les nemen? Kijk op de website van Skicentrum Drechtsteden voor alle informatie en lestijden. Klik hiervoor op de roze button.
PS. Volg je Kidsproof al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips met je te delen!
Skicentrum Drechtsteden
Vogelaarsweg 1
3313 LL Dordrecht
Openingstijden
Maandag: geslotenDinsdag & donderdag: 18.00 - 22.00 uur
Woensdag & vrijdag: 16.00 - 22.00 uur
Zaterdag & zondag: 10.00 - 17.00 uur
Prijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Herfstvakantie op de Euromast
Ontdek het herfstvakantieprogramma van de Euromast met speurtocht, schminken en mini-bootjes.
Molens van Kinderdijk in de herfstvakantie
Ontdek samen de molens van Kinderdijk, haal iets lekkers op én profiteer van 25% kinderkorting!
Klimbos Fun Forest
Kom klimmen bij Fun Forest in het Kralingse Bos. NIEUW zijn de Explorer parcoursen vanaf 3 jaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
7 fijne herfstuitjes met de Rotterdampas
Met de Rotterdampas op zak is de herfstvakantie een fijn moment om er samen op uit te gaan. Van kokkerellen tot klauteren en van glow-in-the-dark golf tot een kijkje in een echte molen: met deze uitjes zijn de vakantiedagen zo gevuld. Nog geen Rotterdampas? Je kunt ‘m nog steeds aanschaffen voor je gezin. Het pasjaar loopt t/m 28 februari 2027, dus je haalt het voordeel er nog zeker uit!
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.