Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Skiën in Dordrecht

Op de kunstskibaan van Skicentrum Drechtsteden leren kids goed skiën of snowboarden.

Bij Skischool Drechtsteden kun je lekker vrij skiën of snowboarden op een kunstskibaan.

Daarnaast worden er in kleine groepen (kinder)ski- en snowboardles gegeven door professionele en gediplomeerde leraren. Ze leren je de beginselen van het skiën, maar kunnen ook je techniek verbeteren als je al wat langer skiet. 

Wil jij vrij skiën of snowboarden of wil je eerst les nemen? Kijk op de website van Skicentrum Drechtsteden voor alle informatie en lestijden. Klik hiervoor op de roze button. 

PS. Volg je Kidsproof al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips met je te delen! 

Skicentrum Drechtsteden

Vogelaarsweg 1

3313 LL Dordrecht

Openingstijden Maandag: gesloten
Dinsdag & donderdag: 18.00 - 22.00 uur
Woensdag & vrijdag: 16.00 - 22.00 uur
Zaterdag & zondag: 10.00 - 17.00 uur
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Skicentrum Drechtsteden

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Spannend indoor kinderfeestje bij Prison Golf Rotterdam

Wij testten onlangs het kinderfeestje van Prison Golf bij Fun Village, een spannend golfavontuur vol verrassingen. De meiden vonden het geweldig (en wij stiekem ook)! Lees hieronder de hele ervaring.

6 x pannenkoeken smullen in en om Rotterdam

Welk kind houdt er niet van: pannenkoeken! Geen zin om zelf te bakken? Wij hebben een paar gezellige adresjes in de regio Rotterdam verzameld waar je heerlijke pannenkoeken kunt smullen:

7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam

Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je! 

Tips voor een goed begin van het schooljaar

Alweer een beetje gewend aan de dagelijkse beslommeringen aan het begin van het nieuwe schooljaar? Ook de nieuwe sport- en muzieklessen beginnen weer en de eerste kinderverjaardagen worden ingepland. Daarom hieronder een aantal tips voor leuke clubjes, toffe kinderfeestjes en meer om het schooljaar goed te beginnen.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!