Speeltuin Vreewijk de Vaan
De oudste speeltuin van Rotterdam is meer dan een speeltuin alleen!
De speeltuin en de vereniging bestaan al sinds 1927. De speeltuin heeft meer dan zestien verschillende speeltoestellen waaronder een kabelbaan en een luchtkussen. Met mooi weer wordt een spartelbadje gevuld met water voor de kleinere kinderen.
Voor de grotere kinderen is er een voetbalveld, ook kunnen de kinderen basketballen of tafeltennissen. Het hele jaar door wordt er regelmatig binnen geknutseld: van winterknutsels maken tot soep koken en of raamschilderingen maken voor Valentijnsdag.
Al sje lid wordt van de speeltuin kan je deelnemen aan de activiteiten en tegen een gereduceerd tarief mee op kamp. Het lidmaatschap kost per jaar € 13,00 per gezin.
Wil je meer weten over de speeltuin? Bekijk dan de site via de roze button!
Tip: Alle speeltuinen van Rotterdam handig bij elkaar in het overzicht van Kidsproof!
Speeltuin Vreewijk de Vaan
Pinksterweide 31
3075 PL Rotterdam
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 17:00 uurPrijs
Toegang gratis.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?