Bieblab (6+)
Op onderzoek uit tijdens toffe workshops in de bibliotheek AanZet! Kom je ook een keer langs?
In verschillende vestigingen van de bibliotheek AanZet in de Drechtsteden zijn elke week toffe workshops te volgen. Bouwen, stop motion film, green screen, 3D printen en nog veel meer!
Vind je het leuk om proefjes en experimenten te doen? Dan is Wetenschapswoensdag misschien wel echt iets voor jou! Kom en doe je veiligheidsbril op, handschoenen aan, schort om en ga op onderzoek uit in het DordtLAB.
Benieuwd naar wat er allemaal te doen is? Klik op de roze button voor het volledige programma!
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Meivakantie bij Portlantis
Uitdagend, interactief en leerzaam dagje uit in de haven van Rotterdam! Met extra vakantie-activiteiten.
Meivakantie bij De Vreemde Vogel
Een vakantie vol gezelligheid, knutselen en lekkernijen
Meivakantie in de Kunsthal
Een vakantie met kunst, creativiteit en heel veel plezier voor nieuwsgierige kids!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
Rotterdampas: 8x doen met kids in de meivakantie
Met de kinderen op pad in de meivakantie met de Rotterdampas? Dan heeft de regio Rotterdam een supergroot aanbod aan uitjes! Van speuren naar kabouters tot midgetgolfen aan de Maas en pizza eten op het water. Met deze tips voor de meivakantie haal je alles uit jullie Rotterdampas en plannen jullie voordelig een paar heerlijke familie-uitjes.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.