Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Waterpret in Zevenkamp

Kom lekker vrijzwemmen of haal je A, B en C-diploma bij Recreatiecentrum Zevenkampse Ring!

Waterpret in Zevenkamp

Spelen in het water is leuk, maar het is in ons waterrijke kikkerlandje ook belangrijk dat onze kids hun zwemdiploma halen. Bij Recreatiecentrum Zevenkampse Ring leren ze zwemmen via de methode van het zwem-ABC. Na afronding is je kind zwemveilig.

Maar boven alles is zwemmen natuurlijk ook gewoon hartstikke leuk. En dat proberen ze in de zwemlessen door te laten klinken. Ook is er een digitaal leerlingvolgsysteem, waarmee je thuis samen met je kind de vorderingen van de zwemles kunt bekijken. Leuk en motiverend!

Naast de zwemlessen kun je in Recreatiecentrum Zevenkampse Ring ook recreatief zwemmen of meedoen aan Baby- en Peuterzwemmen. Kijk voor meer informatie hierover op de website. Klik hiervoor op de roze button.

Kinderfeestjes
Ook leuk! Wat dacht je ervan om hier je verjaardagsfeestje te vieren? Er zijn verschillende themafeesten, zoals een survivalfeest of een sprookjesfeest. Klik voor meer informatie op ons overzicht van kinderfeestjes!

Tip: ontvang je onze nieuwsbrief al? Meld je nu aan en je bent altijd op de hoogte van de leukste activiteiten! 

Zwembad Zevenkampse Ring

Zevenkampse Ring

Rotterdam

Openingstijden Zie website.
Mail direct

Mail direct naar Zwembad Zevenkampse Ring

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Springen, stuiteren & lasergamen: kinderfeestje bij Jump-010

Toen Zita, de dochter van onze Kidsproof-reporter, 7 jaar werd, wilde ze een feestje om nooit te vergeten. En dat is gelukt! Haar feestje bij Jump-010 in Rotterdam was één groot avontuur vol energie, plezier en verrassingen.

Sinterklaasintochten 2026 in en om Rotterdam

Hij komt, hij komt… de intocht van Sinterklaas! Kloppen de harten van jouw kids al vol verwachting? Nog heel even en de goedheiligman is weer in het land! De landelijke intocht vindt dit jaar plaats in Grave. Ook in Rotterdam, de Drechtsteden en Gouda begroet je Sint en zijn Pieten. Ontdek hieronder waar en wanneer het feest begint.

Toffe sinterklaasactiviteiten en uitjes in de regio

Het duurt nog even voor het Pakjesavond is. Voor de kids kan dat natuurlijk niet snel genoeg zijn. Daarom probeer ik de wachttijd enigszins te verkorten door met ze leuke sint en piet-activiteiten te doen en naar een sinterklaasvoorstelling of sinterklaasfeest te gaan. We hebben een aantal héle leuke hieronder voor je op een rijtje gezet.

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!