Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad Wantijbad

Een diep en ondiep bad, zonneweide en speelgracht. Openluchtzwembad Wantijbad Dordrecht heeft het!

Het prachtige openluchtzwembad Wantijbad in Dordrecht heeft een aantal mooie faciliteiten.
 
Zo kan er in de grote baden heerlijk gezwommen worden en zijn de ligweides lekker groot, zodat iedereen kan genieten van de zon. Er is een speciale speelgracht voor de kleintjes en er staat een kiosk, waar je allerlei versnaperingen kunt halen. Ook worden er in het zwembad verschillende activiteiten en evenementen georganiseerd in het seizoen. Ook leuk: op de laatste dag van het seizoen zijn honden en hun baasjes van harte welkom in het zwembad!

Tip: lekker uit eten in Rotterdam met de kids? Kijk op Kidsproof.nl voor een overzicht van kindvriendelijke restaurants!   

Zwembad Wantijbad Dordrecht

Badweg 12

3312 AB Dordrecht

Openingstijden Zie website.
Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar Zwembad Wantijbad Dordrecht

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Speelpolder De Tiendtuin

Ravotten, hutten bouwen en slootje varen, het kan allemaal in Speelpolder De Tiendtuin!

De Koeienstal

Recreatieve en educatieve boerderij tussen Nesselande en Zevenhuizen met natuurspeeltuin!

Verhalen uit de hoge hoed!

Het Hofpleintheater is 40 jaar! En dit vieren ze met drie feestelijke sprookjesvoorstellingen.

Theater- en musicalles

Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Spannend indoor kinderfeestje bij Prison Golf Rotterdam

Wij testten onlangs het kinderfeestje van Prison Golf bij Fun Village, een spannend golfavontuur vol verrassingen. De meiden vonden het geweldig (en wij stiekem ook)! Lees hieronder de hele ervaring.

De leukste kinderfeestjes voor kleuters

Vier je de verjaardag van je kleuter - wellicht voor het eerst - met een heus kinderfeestje en zoek je nog inspiratie? We hebben een aantal héle leuke kinderfeestjes voor je kleintje verzameld, met verschillende thema's maar wel geschikt voor kinderen in de leeftijd van 4 tot en met 6 jaar.

Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen

Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.

Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!

Is jouw kind in de zomermaanden jarig? Van klimmen in het bos tot speuren op de boerderij: wij verzamelden de leukste buitenfeestjes in en om Rotterdam, waar avontuurlijke kids hun energie volop kwijt kunnen!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!