Bounce Valley Capelle a/d IJssel
In dit gigantische airpark in Capelle aan den IJssel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!
Welkom bij Bounce Valley Rotterdam! In deze enorme hal in Capelle aan den IJssel draait alles om fun, avontuur en beweging, perfect voor gezinnen, vriendengroepen of schooluitjes.
Hier kun je letterlijk alle kanten op. Spring, klim, glijd en daag jezelf uit op bijna dertig onderdelen verspreid over maar liefst 1.500 m². Van de Wipe Out en de Ninja Run tot klimmuren, glijbanen en een hindernisbaan, het is één groot speelparadijs vol actie.
Ook leuk voor kleine springers
Voor de jongste bouncers (t/m 5 jaar) zijn er speciale Mini Bounce-tijden. Zo kunnen ook de kleintjes veilig en rustig springen. En fijn: één begeleider mag tijdens de Mini Bounce gratis meedoen!
Even op adem komen
Van al dat springen krijg je trek, en daar is aan gedacht. In het restaurant kun je terecht voor een hapje of drankje, van pizza tot snacks en verfrissende limonade. De hele hal is voorzien van airco, dus ook bij warm weer is het hier heerlijk vertoeven.
Praktische info
Locatie: Lylantse Baan 3, Capelle aan den IJssel
Altijd goed weer: alles is indoor
Horeca aanwezig: tijd voor wat lekkers na het bouncen
Airco: lekker koel in de zomer
Of je nu komt met familie, vrienden of de klas, bij Bounce Valley draait het om plezier, beweging en samen genieten.
Er is ook een Bounce Valley Ridderkerk!
Op onze uitagenda vind je nog meer actieve binnen-uitjes in de regio.
Klik op de roze button voor alle tijden en om je tickets te reserveren bij Bounce Valley Rotterdam.
Bounce Valley
Lylantse Baan 3
2908 LG Capelle aan den IJssel
Openingstijden
Woensdag t/m zondagToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!
Klimbos Fun Forest
Kom klimmen bij Fun Forest in het Kralingse Bos. NIEUW zijn de Explorer parcoursen vanaf 3 jaar!
Zomer in het Wereldmuseum
Ontdek kinderexpo Superstraat en vier samen feest in Wereldmuseum Rotterdam deze zomer.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste vaartochten met kinderen in en om Rotterdam
De zomer is hét moment Rotterdam en omgeving vanaf het water te ontdekken. Stap samen aan boord van een rondvaart, vaar zelf door de havens of beleef de havengeschiedenis vanaf een historisch schip. Wij kregen bij Port Pavilion - hét startpunt voor de leukste havenuitjes - een aantal superleuke tips voor vaartochtjes in de regio, voor een heerlijke dag op het water met de hele familie.
Toerist in eigen land: zo leuk is Kinderdijk met kinderen!
Wie kent ze niet? De foto’s met veel groen, blauwe lucht en molens op een rij. Het is een must see voor iedere toerist die Nederland bezoekt en toch zijn veel Nederlanders er zelf nog nooit geweest. Dit gold ook voor onze Kidsreporter Nathalie. Hoogste tijd om dit UNESCO Werelderfgoed eens met haar gezin te bezoeken. Een dagje Kinderdijk.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.