Bronbad De Lockhorst
Dagje zwemmen? Neem een plons in het binnen- of buitenbad van Bronbad De Lockhorst!
Bronbad De Lockhorst is hét zwembad voor iedereen uit Sliedrecht en omstreken. Er is een recreatiebad met stroomversnelling, twee peuterbaden, een glijbaan, bubbelbad en meer!
Een dagje met de (klein)kinderen komen zwemmen? Tijdens familiezwemmen liggen er spelmaterialen in het water voor extra speelplezier.
Tijdens vrijzwemmen kan iedereen in het bad terecht. Ga samen ravotten en spelen in het water of ontspannen op de ligweide.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Meivakantie in Theater Zuidplein
Vier de meivakantie met toffe voorstellingen voor kids!
Meivakantie in Wereldmuseum Rotterdam
Ontdek, maak en beleef: de leukste activiteiten voor kids tijdens de meivakantie!
Ik zie, ik zie…
Ontdek met je kind de superleuke doe-tentoonstelling Ik zie, ik zie... in het Dordrechts MuseumBlogs & inspiratie
Alle blogs
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.