Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Uniek logeren

Op Camping 't Weergors hebben ze unieke slaapplekken! Slaap in een Iglo of Pipolette. Supergaaf!

Kamperen op Camping ’t Weergors is echt een feestje. Ze hebben hier verschillende accommodaties, maar de leukste zijn toch wel de Pipolette, de houten Iglo en het Dijkwachtershuisje.

De Pipolette is een ideaal verblijf voor 4 personen. De 2 knusse bedstedes hebben elk een tweepersoonsbed. Verder is het ingericht met genoeg comfort. De Pipolette is beschikbaar van april t/m oktober en is te boeken vanaf € 65,- per nacht (minimaal 3 nachten).

De Iglo is bijna slapen in een kunstwerk. Het is van buiten en van binnen geheel van hout en geïsoleerd. Met de knusse inrichting vormt deze accommodatie een zeer geschikte kampeeraccommodatie voor 4 personen. In de Iglo is een toilet, om te douchen kun je gebruikmaken van het centrale sanitairgebouw op de camping. Je kunt de Iglo huren per week, midweek of weekend. In het hoogseizoen echter alleen te huur van vrijdag tot vrijdag.

Genieten van een mooi uitzicht? Boek dan de Dijkwachterslodge. Deze is gebouwd op een terp en biedt een waanzinnig uitzicht over Zuiddijk, het Haringvliet en eiland Voorne-Putten. Dat wordt heerlijk genieten vanaf het panoramaterras in je loungestoel. 

Ook in de omgeving is genoeg te zien en te beleven. Hellevoetsluis ligt op iets meer dan een half uur rijden van Rotterdam en biedt verrassend veel leuks voor kinderen en hun ouders! Wat dacht je van Aquapark Splash, spannende rondleidingen in bunkers en op stoere historische museumschepen, uitgestrekte stranden, natuurgebieden en heel veel watersportmogelijkheden? Je hoeft je geen moment te vervelen!  

Kijk voor meer informatie over de beschikbaarheid op de website. Klik hiervoor op de roze button.

Even er lekker op uit met de kids? Kijk dan op onze Uitagenda voor leuke theatervoorstellingen, workshops en activiteiten in Rotterdam en omgeving.

Camping 't Weergors

Zuiddijk 2

3221 LJ Hellevoetsluis

Openingstijden Zie overzicht
Mail direct

Mail direct naar Camping 't Weergors

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zomer in ’t Maritiem Museum

Veel leuke activiteiten voor iedereen met zeebenen deze zomer in het Maritiem Museum

ToBe cursussen voor kids in 2026

De leukste clubjes op het gebied van dans, kunst, muziek en theater vind je bij ToBe.

Remastered – Spirit of Japan

Stap in de betoverende wereld van Japanse kunst, met de indrukwekkende projecties bij Remastered

FunZone Oud-Beijerland

Beleef grote speelavonturen bij FunZone speelparadijs in Oud-Beijerland!

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Toffe terrasjes voor ouders én kids in en om Rotterdam

Niks leukers dan op het terras vertoeven terwijl de kids zich ook prima vermaken. Hier kan het!

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

Doe mee aan de leukste en meest laagdrempelige online muziekwedstrijd voor álle kinderen van 4-12 jaar!

Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen

Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.

8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas

De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!