Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Uniek logeren

Op Camping 't Weergors hebben ze unieke slaapplekken! Slaap in een Iglo of Pipolette. Supergaaf!

Kamperen op Camping ’t Weergors is echt een feestje. Ze hebben hier verschillende accommodaties, maar de leukste zijn toch wel de Pipolette, de houten Iglo en het Dijkwachtershuisje.

De Pipolette is een ideaal verblijf voor 4 personen. De 2 knusse bedstedes hebben elk een tweepersoonsbed. Verder is het ingericht met genoeg comfort. De Pipolette is beschikbaar van april t/m oktober en is te boeken vanaf € 65,- per nacht (minimaal 3 nachten).

De Iglo is bijna slapen in een kunstwerk. Het is van buiten en van binnen geheel van hout en geïsoleerd. Met de knusse inrichting vormt deze accommodatie een zeer geschikte kampeeraccommodatie voor 4 personen. In de Iglo is een toilet, om te douchen kun je gebruikmaken van het centrale sanitairgebouw op de camping. Je kunt de Iglo huren per week, midweek of weekend. In het hoogseizoen echter alleen te huur van vrijdag tot vrijdag.

Genieten van een mooi uitzicht? Boek dan de Dijkwachterslodge. Deze is gebouwd op een terp en biedt een waanzinnig uitzicht over Zuiddijk, het Haringvliet en eiland Voorne-Putten. Dat wordt heerlijk genieten vanaf het panoramaterras in je loungestoel. 

Ook in de omgeving is genoeg te zien en te beleven. Hellevoetsluis ligt op iets meer dan een half uur rijden van Rotterdam en biedt verrassend veel leuks voor kinderen en hun ouders! Wat dacht je van Aquapark Splash, spannende rondleidingen in bunkers en op stoere historische museumschepen, uitgestrekte stranden, natuurgebieden en heel veel watersportmogelijkheden? Je hoeft je geen moment te vervelen!  

Kijk voor meer informatie over de beschikbaarheid op de website. Klik hiervoor op de roze button.

Even er lekker op uit met de kids? Kijk dan op onze Uitagenda voor leuke theatervoorstellingen, workshops en activiteiten in Rotterdam en omgeving.

Camping 't Weergors

Zuiddijk 2

3221 LJ Hellevoetsluis

Openingstijden Zie overzicht
Mail direct

Mail direct naar Camping 't Weergors

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Molens van Kinderdijk

Ga mee in een avontuur vol wieken, water en wilskracht in Kinderdijk!

Meivakantie in Theater Zuidplein

Vier de meivakantie met toffe voorstellingen voor kids!

Meivakantie bij Portlantis

Uitdagend, interactief en leerzaam dagje uit in de haven van Rotterdam! Met extra vakantie-activiteiten.

Klimbos Fun Forest

Klimmen bij Fun Forest in het Kralingse Bos. Durf jij het aan?

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.

Rotterdampas: 8x doen met kids in de meivakantie

Met de kinderen op pad in de meivakantie met de Rotterdampas? Dan heeft de regio Rotterdam een supergroot aanbod aan uitjes! Van speuren naar kabouters tot midgetgolfen aan de Maas en pizza eten op het water. Met deze tips voor de meivakantie haal je alles uit jullie Rotterdampas en plannen jullie voordelig een paar heerlijke familie-uitjes.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

Mamablogger op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof blogster Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief