Slapen in een bunker
Overnacht in een voormalige telefoonbunker van Cocondo in Hoek van Holland!
In het Vinetaduin op Hoek van Holland is een voormalige Duitse telefoonbunker uit 1943 getransformeerd tot een verblijf voor twee volwassenen en twee kinderen (tot 18 jaar). Overnacht je hier, dan slaap je onder het leefgebied van de vos, marter, rugstreeppad, zandhagedis en meer dieren!
De bunker heeft nu dus een nieuwe functie gekregen. Samen met vooruitstrevende ontwerpers is er een zo ecologisch en circulair mogelijke plek van gemaakt. De bunker is voorzien van een slaapkamer en bedstee, volledig uitgeruste keuken, badkamer met douche en toilet, wifi, linnen- en badgoed.
Voor meer info en beschikbaarheid klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Meivakantie in Wereldmuseum Rotterdam
Ontdek, maak en beleef: de leukste activiteiten voor kids tijdens de meivakantie!
Ik zie, ik zie…
Ontdek met je kind de superleuke doe-tentoonstelling Ik zie, ik zie... in het Dordrechts Museum
Meivakantie in Theater Zuidplein
Vier de meivakantie met toffe voorstellingen voor kids!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof reporter was bij de voorstelling Zeg maar dag in Maaspodium
Onze Kidsproof reporter ging met haar kinderen op een zonnige dag naar het Maaspodium in Rotterdam en werd daar meteen verrast door de fijne sfeer. Terwijl zij lekker neerplofte op het terras, doken de kids enthousiast op een leuke activiteit. Nog vóór de voorstelling Zeg maar dag (4+) begon, zat iedereen al helemaal in de sfeer. Wat volgde raakt je onverwacht - herkenbaar en soms even slikken.
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.