Hotel De Vreemde Vogel
Slapen in een raket, vogelhuisje of vliegtuig? Ga naar buitenhotel De Vreemde Vogel in Vlaardingen!
Je hebt vast nog nooit geslapen in een vogelhuisje. Of in een raket. Een vliegtuig met een stapelbed. Een struisvogel. Het kan allemaal bij Buitenhotel De Vreemde Vogel. De negen bijzondere buitenkamers met privésanitair zijn het hele jaar te boeken. ’s Ochtends word je getrakteerd op een heerlijk streekontbijt!
Op het terrein bevindt zich ook een tuincafé en in de omgeving is van alles te beleven. Een fantastische plek om er met de kinderen een paar dagen tussenuit te gaan.
Wil je meer weten of meteen boeken? Klik op de roze button.
Tip: check onze Uitagenda wat er allemaal te doen is in de omgeving van Vlaardingen!
De Vreemde Vogel
Van Baerlestraat 252
3132 EK Vlaardingen
Prijs
Zie website.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Mjam! 13 originele ideeën voor warme chocolademelk
Denk jij bij winters weer ook aan kou, gure wind én warme choco? Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd! Tip: laat de kids zelf hun favoriet kiezen én maken.
Gave schaatsbanen in de regio!
Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!
De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam
Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.
Thuis op wintersport!
Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!