Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Fort Drakensteijn Schiedam

Ontdek de geheimen van Fort Drakensteijn! Kom en beleef de grootste avonturen in deze speeltuin!

Fort Drakensteijn ligt in het Beatrixpark in Schiedam. Er is van alles te doen in deze unieke speeltuin. Kom spelen, klimmen en klauteren op één de vele klimtoestellen. De speeltuin dankt zijn naam aan het fort dat bij de ingang staat. De 2 torens zijn uiteraard te beklimmen. En, natuurlijk zit er tussen de 2 torens een brug. Via de brede glijbaan kan je aan het avontuur beginnen!

En wat dacht je van lekker kliederen met water op de water- en zandspeelplaats! Nu maar wachten op mooi weer! Naast de speeltuin ligt ook nog een kinderboerderij die zeker de moeite van het bezoeken waard is!

De speeltuin is zeer rolstoelvriendelijk. Bijna alle speeltoestellen zijn ook voor rolstoelers toegankelijk!

Zin om te gaan? Check de Facebookpagina voor leuke activiteiten. De speeltuin is altijd open en gratis te bezoeken!

Tip: Lekker uiteten met de kids? Kijk dan eens op Kidsproof voor ons overzicht van kindvriendelijke restaurants in Rotterdam.

Fort Drakensteijn

Prinses Beatrixpark

3121 KJ Schiedam

Openingstijden Van zonsopkomst tot zonsondergang
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Fort Drakensteijn

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

Opendag ToBe kindercursussen

Open Dag ToBe: gratis workshops dans, kunst, muziek en theater

Zomervakantie in het Onderwijsmuseum

Deze zomervakantie spelen, leren en ontdekken kids van alles in het Onderwijsmuseum!

Klimbos Dordrecht

Een superleuk klimavontuur beleef je in klimpark Dordrecht, prachtig gelegen in de Biesbosch

GlowGolf

Op de twee locaties van GlowGolf kun je plezier maken met het hele gezin!

Uitgelicht

Avontuurlijke uitje naar GeoFort

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam

Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.

Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!

Kids vinden niets leuker dan lekker buiten zijn. En dat geldt zéker ook voor hun kinderfeestjes.