Karten en Lasergamen!
Lekker racen en lasergamen met de hele familie doe je bij Go-Kart-In in Dordrecht!
Samen met je vriendjes en vriendinnetjes of je ouders en broertjes en zusjes over het circuit racen? Go-Kart-In heeft speciale karts, helmen en racekleding klaar staan! Ben jij de snelste?
Liever lekker komen lasergamen? Daag je tegenstanders uit en ga de strijd aan in de stoere lasergame arena. Welk team is het beste???
Karten kan vanaf 8 jaar en minimaal 1.35 meter. Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Go-Kart-In bv
Baanhoekweg 1A
3313 LA Dordrecht
Openingstijden
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Rotterdampas: 8x doen met kids in de meivakantie
Met de kinderen op pad in de meivakantie met de Rotterdampas? Dan heeft de regio Rotterdam een supergroot aanbod aan uitjes! Van speuren naar kabouters tot midgetgolfen aan de Maas en pizza eten op het water. Met deze tips voor de meivakantie haal je alles uit jullie Rotterdampas en plannen jullie voordelig een paar heerlijke familie-uitjes.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.