Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Gouda Cheese Experience

Ontdek de wereld van Gouda Kaas in de enige echte Gouda Cheese Experience!

Heel de wereld kent het en heel de wereld eet het: kaas uit Gouda! Maar ken je ook het verhaal achter deze kazen? In het prachtige pand van Gouda Cheese Experience  in het hart van Gouda ga je op een unieke en interactieve reis door een goudgeel universum.

Ga zelf aan de slag met ontdek-wanden, virtueel melken, kazen keren en verdiep je in de fijne kneepjes van het eeuwenoude handjeklap. En natuurlijk kan een hapje van de enige echte Gouda Kaas niet ontbreken!

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Gouda Cheese Experience

Agnietenstraat 21

2801 GZ Gouda

Prijs Kinderen 0 t/m 3 jaar € 0,00
Kinderen 4 t/m 15 jaar € 14,50
Volwassenen (vanaf 16 jaar) € 16,-
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

De jongen die van de wereld hield | 9+

Een beeldende, muzikale voorstelling met als decor een stadsmaquette

Herfstvakantie op de Euromast

Ontdek het herfstvakantieprogramma van de Euromast met speurtocht, schminken en mini-bootjes.

Klimbos Fun Forest

Kom klimmen bij Fun Forest in het Kralingse Bos. NIEUW zijn de Explorer parcoursen vanaf 3 jaar!

Molens van Kinderdijk in de herfstvakantie

Ontdek samen de molens van Kinderdijk, haal iets lekkers op én profiteer van 25% kinderkorting!

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

7 fijne herfstuitjes met de Rotterdampas

Met de Rotterdampas op zak is de herfstvakantie een fijn moment om er samen op uit te gaan. Van kokkerellen tot klauteren en van glow-in-the-dark golf tot een kijkje in een echte molen: met deze uitjes zijn de vakantiedagen zo gevuld. Nog geen Rotterdampas? Je kunt ‘m nog steeds aanschaffen voor je gezin. Het pasjaar loopt t/m 28 februari 2027, dus je haalt het voordeel er nog zeker uit!

Eropuit in de herfstvakantie. Dit zijn leuke tips in de regio Rotterdam!

De herfstvakantie komt eraan, dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk hier een aantal leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur en vrolijke events voor het hele gezin om er samen een fijne tijd van te maken in de herfstvakantie! Allemaal in de regio Rotterdam of iets verder weg.