Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speelpolder Polderrijk

Heerlijk je gang gaan in de natuur! Bij Polderrijk kom je gegarandeerd met een vieze broek thuis.

Slingeren met een slingertouw over de sloot of een hut bouwen in het avonturenbos? Dat kan allemaal in Speelpolder Polderrijk in Krimpenerhout. Slechts zo’n 13 km van het centrum van Rotterdam. De ultieme plek voor kinderen om de natuur te ontdekken en lekker vies te worden!

Je kunt er komen met de fiets of vanaf de parkeerplaats bij de surfplas. In een kwartiertje ben je er en als je wilt kun je onderweg het graspad ontdekken. Vanuit Krimpen aan de Lek is het maar 10 minuten lopen langs het Krilpad. 

Tip: neem zelf wat te eten en drinken mee, want van spelen in de natuur krijg je trek en er is geen horeca in de buurt.

Ook op andere locaties zijn speelpolders waar je lekker de natuur in kunt: Stolwijk, Ouderkerk, Bergambacht en Ammerstol. Kijk voor meer informatie hierover op de website, door op de roze button te klikken.

Tip: Ontvang je onze nieuwsbrief al? Je bent dan altijd op de hoogte van de leukste eropuit tips!

Speelpolder Polderrijk

Krimpen aan de Lek

Openingstijden Het hele jaar!
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Speelpolder Polderrijk

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Remastered – Spirit of Japan

Stap in de betoverende wereld van Japanse kunst, met de indrukwekkende projecties bij Remastered

Adventure City Rotterdam

Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!

Op pad met Vakantiepaspoort

Heb jij het gave Vakantiepaspoort 2026 ook ontvangen? Beleef hiermee de leukste zomervakantie ooit!

Zomer in Huis Van Gijn

Buitenspelen en terug in de tijd bij Huis Van Gijn deze zomervakantie

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam

Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!