De Grote Kerk beklimmen
Beklim de Grote Kerk: leer meer over de geschiedenis en geniet van het uitzicht!
De Grote Kerk in Dordrecht is voor bezoek geopend! Je kunt een rondleiding of audiotour volgen om zo de geschiedenis van de kerk te ontdekken.
Het is ook mogelijk de toren te beklimmen. Voor groepen groter dan 15 personen is het noodzakelijk van tevoren aan te melden. De kerk beklimmen kan vanaf 1 april tot en met 31 oktober.
Meer informatie vind je via de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Grote Kerk Dordrecht
Lange Geldersekade 2
3311 CJ Dordrecht
Openingstijden
Kerk: dinsdag t/m zaterdag van 10:30 tot 16:30 uur, zondag van 12:00 tot 16:00 uurToren: dinsdag t/m zaterdag van 10:30 tot 16:00 uur, zondag van 12:00 tot 15:30 uur
Prijs
Kerk: € 2,00 , kinderen t/m 12 jaar gratis.Toren: € 1,00 , kinderen van 5 t/m 12 jaar € 0,50 (tot 5 jaar gratis)
Gebruik audiotour € 2,50
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Onze Kidsproof Reporter vierde een kinderfeestje bij Escape Team
Onze Kidsproof Reporter had een jarige dochter en vierde haar kinderfeestje bij Escape Team Rotterdam! Voor zondagmiddag boekte ze de speciale kids escaperoom Tijdmachine 010 en probeerde de codes te kraken. Lees hier hoe zij en de kinderen het hebben ervaren.
Ontdek de 10 gaafste forten van Nederland!
Van Den Helder tot Maastricht zijn er forten, bunkers en vestingsteden. Zet deze kindermusea op je bucketlist voor een gaaf zomeruitje met het hele gezin.
10x te gekke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Arnhem) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!