Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bar/Restaurant ’t Zeeltje

Prachtig gelegen in de schitterende omgeving van de Rottemeren! En kinderen kunnen er heerlijk spelen.

Het is de locatie die het hem doet! In de omgeving kun je prachtig fietsen, wandelen of heerlijk zwemmen. Daarna is het lekker uitrusten bij Bar/Restaurant ’t Zeeltje. Dit kan op het terras in de zon of aan de bar. De kaart is eenvoudig, maar er is genoeg keuze.

Nog energie over? Dan kun je gebruikmaken van de midgetgolfbaan die bij het restaurant hoort. Vraag bij het restaurant ook naar de prachtige wandelingen, mooie fietsroutes of rustige visplekjes.

Meer informatie vind je op de website, klik hiervoor op de roze button.

Erop uit met je kinderen? Kijk eens op het overzicht met eropuit tips op Kidsproof.nl

't Zeeltje

Kooilaan 3

2665 KR Bleiswijk

Openingstijden Dinsdag t/m zondag: 10.00 - 21.30 uur
Keuken geopend tot 20.00 uur
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar 't Zeeltje

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

ToBe cursussen voor kids in 2026

De leukste clubjes op het gebied van dans, kunst, muziek en theater vind je bij ToBe.

Kerstvakantie activiteiten in het Onderwijsmuseum

Speel, knutsel en ontdek tijdens een feestelijke vakantie vol creativiteit!

Kerstvakantie in de Bieb

Vier de kerstvakantie in de Bieb in Rotterdam en doe mee met de leuke activiteiten!

Creatieve workshops voor kids bij Villa Zebra

Toffe creatieve workshops voor kinderen van 2 tot 12 jaar bij Villa Zebra. Doe mee!

Uitgelicht

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11x Grappige nieuwjaarstradities met kinderen

We verzamelden 11 grappige tradities om het nieuwe jaar in te luiden! De Nederlandse tradities kennen we: oliebollen, champagne en sterretjes afsteken om 12 uur. Maar wat doen ze eigenlijk in andere landen? Wij hebben de leukste manieren om het nieuwe jaar te beginnen voor je opgezocht. Gelukkig nieuwjaar!

Eropuit in de kerstvakantie? Dit zijn leuke tips in en om Rotterdam!

December is dé tijd van het jaar om mooie herinneringen te maken. En daar helpen we je graag bij! Onze kerstuitjesspecial staat weer propvol superleuke uitjes en activiteiten voor de héle familie. Dat belooft weer een heerlijke vakantie te worden! Wat gaan jullie allemaal doen?

Gave schaatsbanen in de regio!

Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!

Leuke winteruitjes met de Rotterdampas

Winter in Rotterdam? Dat is juist dé tijd voor fijne uitjes met kinderen. Met de Rotterdampas ontdek je volop leuke, betaalbare winteractiviteiten om samen te doen. Van theater tot schaatsen en van buiten spelen tot lekker eten. Trek je jas aan, pak je pas en ga samen op pad.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief