Het Alexanderhof
Kom je ook zwemmen bij Het Alexanderhof? Het kan 7 dagen per week!
Het splinternieuwe complex van Het Alexanderhof is een accommodatie met verschillende zwem- en sportmogelijkheden.
Bij het zwembad kan je terecht voor zwemlessen voor jong en oud, voor verschillende aquasport groepslessen en voor banenzwemmen.
Er zijn twee baden: een 25 meter wedstrijdbad en een doelgroepenbad. Ook is er een horecageledenheid met mooi zicht is op het doelgroepenbad.
Klik voor meer info op de roze button.
Like Kidsproof Rotterdam op Facebook voor nog meer leuke tips!
Het Alexanderhof
Bramanteplein 2
3066 BH Rotterdam
Prijs
Kinderen t/m 3 jaar €3,30 - Volwassenen en oudere kids €3,90Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
FunZone Barendrecht
Eindeloos speelplezier met de leukste attracties in het grootste speelparadijs van Barendrecht.
Ik zie, ik zie…
Ontdek met je kind de superleuke doe-tentoonstelling Ik zie, ik zie... in het Dordrechts Museum
Voorjaarsvakantie bij Maaspodium
Heerlijk uitje in de voorjaarsvakantie: kom naar het Maaspodium voor leuke voorstellingen!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Voorjaarsvakantie! Dit zijn leuke uitjes voor de hele familie in de regio Rotterdam
Hebben jullie al een uitje gepland in de voorjaarsvakantie? Of kun je nog wel wat inspiratie gebruiken? Check dan vooral deze toffe tips, van theatervoorstellingen en kinderworkshops tot trampolinepark en gave musea. Stuk voor stuk aanraders!
Thuis op wintersport!
Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!
Gave schaatsbanen in de regio!
Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!