Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Goudse Hofsteden

Maak kennis met de dieren, speel met andere kindjes en leer over de natuur op deze kinderboerderij!

Kinderboerderij De Goudse Hofsteden is al jaren een begrip. Op de oude boerderij kan je kennismaken met allerlei dieren zoals konijnen en cavia’s, pony’s, ezels, schapen, geiten, varkens, kippen, duiven en watervogels. In de knuffelwei en in de geitenwei mogen kinderen rondlopen en de dieren aaien. In het voorjaar zijn er volop jonge dieren, zoals kuikentjes, konijntjes en biggetjes.

Op het terrein is ook een fijne, omheinde speeltuin. Kids kunnen hier uren klauteren, klimmen, schommelen en met zand spelen. Bij warm weer bieden de mooie waterspeeltuin en schaduwrijke natuurspeelstrook de nodige verkoeling. Rond de speeltuin staan bankjes, waar je goed toezicht op de kids kunt houden.

De kinderboerderij is niet alleen leuk, maar ook leerzaam! Zo kan je in de groente- en bloementuin in de zomer zien hoe worteltjes, sperzieboontjes en prei groeien. In de bijentuin houdt de imker bijenvolken, die onmisbaar zijn voor de natuur.

Kom je langs? Voor meer informatie klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

De Goudse Hofsteden

Bloemendaalseweg 34a

2804 AB Gouda

Openingstijden Zie website voor de precieze openingstijden per seizoen
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Spannend indoor kinderfeestje bij Prison Golf Rotterdam

Wij testten onlangs het kinderfeestje van Prison Golf bij Fun Village, een spannend golfavontuur vol verrassingen. De meiden vonden het geweldig (en wij stiekem ook)! Lees hieronder de hele ervaring.

6 x pannenkoeken smullen in en om Rotterdam

Welk kind houdt er niet van: pannenkoeken! Geen zin om zelf te bakken? Wij hebben een paar gezellige adresjes in de regio Rotterdam verzameld waar je heerlijke pannenkoeken kunt smullen:

7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam

Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je! 

Tips voor een goed begin van het schooljaar

Alweer een beetje gewend aan de dagelijkse beslommeringen aan het begin van het nieuwe schooljaar? Ook de nieuwe sport- en muzieklessen beginnen weer en de eerste kinderverjaardagen worden ingepland. Daarom hieronder een aantal tips voor leuke clubjes, toffe kinderfeestjes en meer om het schooljaar goed te beginnen.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!