Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Goudse Hofsteden

Maak kennis met de dieren, speel met andere kindjes en leer over de natuur op deze kinderboerderij!

Kinderboerderij De Goudse Hofsteden is al jaren een begrip. Op de oude boerderij kan je kennismaken met allerlei dieren zoals konijnen en cavia’s, pony’s, ezels, schapen, geiten, varkens, kippen, duiven en watervogels. In de knuffelwei en in de geitenwei mogen kinderen rondlopen en de dieren aaien. In het voorjaar zijn er volop jonge dieren, zoals kuikentjes, konijntjes en biggetjes.

Op het terrein is ook een fijne, omheinde speeltuin. Kids kunnen hier uren klauteren, klimmen, schommelen en met zand spelen. Bij warm weer bieden de mooie waterspeeltuin en schaduwrijke natuurspeelstrook de nodige verkoeling. Rond de speeltuin staan bankjes, waar je goed toezicht op de kids kunt houden.

De kinderboerderij is niet alleen leuk, maar ook leerzaam! Zo kan je in de groente- en bloementuin in de zomer zien hoe worteltjes, sperzieboontjes en prei groeien. In de bijentuin houdt de imker bijenvolken, die onmisbaar zijn voor de natuur.

Kom je langs? Voor meer informatie klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

De Goudse Hofsteden

Bloemendaalseweg 34a

2804 AB Gouda

Openingstijden Zie website voor de precieze openingstijden per seizoen
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Kerstvakantie activiteiten in het Onderwijsmuseum

Speel, knutsel en ontdek tijdens een feestelijke vakantie vol creativiteit!

Creatieve workshops voor kids bij Villa Zebra

Toffe creatieve workshops voor kinderen van 2 tot 12 jaar bij Villa Zebra. Doe mee!

Vakantie in het Wereldmuseum

Veel te doen en zien voor de hele familie in het Wereldmuseum deze vakantie!

ToBe cursussen voor kids in 2026

De leukste clubjes op het gebied van dans, kunst, muziek en theater vind je bij ToBe.

Uitgelicht

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Eropuit in de kerstvakantie? Dit zijn leuke tips in en om Rotterdam!

December is dé tijd van het jaar om mooie herinneringen te maken. En daar helpen we je graag bij! Onze kerstuitjesspecial staat weer propvol superleuke uitjes en activiteiten voor de héle familie. Dat belooft weer een heerlijke vakantie te worden! Wat gaan jullie allemaal doen?

Leuke winteruitjes met de Rotterdampas

Winter in Rotterdam? Dat is juist dé tijd voor fijne uitjes met kinderen. Met de Rotterdampas ontdek je volop leuke, betaalbare winteractiviteiten om samen te doen. Van theater tot schaatsen en van buiten spelen tot lekker eten. Trek je jas aan, pak je pas en ga samen op pad.

Gave schaatsbanen in de regio!

Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!

11x Grappige nieuwjaarstradities met kinderen

We verzamelden 11 grappige tradities om het nieuwe jaar in te luiden! De Nederlandse tradities kennen we: oliebollen, champagne en sterretjes afsteken om 12 uur. Maar wat doen ze eigenlijk in andere landen? Wij hebben de leukste manieren om het nieuwe jaar te beginnen voor je opgezocht. Gelukkig nieuwjaar!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief