Barendbos
Spelen met water, roetsjen op de kabelbaan en meer in het Barendbos!
Recht tegenover kinderboerderij De Kleine Duiker vind je een heel toffe speelplek, namelijk het Barendbos! In het Barendbos valt van alles te beleven. Er zijn verschillende speeltoestellen zoals een uitkijktoren, een amfitheater, een waterspeelplek, een kabelbaan, een touwenbrug, een wilgentunnel en een trekpontje!
Even uitrusten? Er zijn bankjes en picknicktafels.
Het Barendbos is goed te bereiken per fiets, eventueel de auto parkeren kan op de parkeerplaats tegenover het Barendbos. Het hele jaar geopend tussen zonsopgang en zonsondergang. Bij recreatieboerderij De Kleine Duiker is horeca en toilet aanwezig.
Kom je ook spelen? Voor meer info klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
FunZone Barendrecht
Eindeloos speelplezier met de leukste attracties in het grootste speelparadijs van Barendrecht.
Voorjaarsvakantie bij Plaswijckpark
Ravotten, schaatsen en winterpret voor het hele gezin bij Plaswijckpark!
Trampolinepark Jump-010
Spring jij mee in trampolinepark Jump010 in Rotterdam?Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Thuis op wintersport!
Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!
30x valentijnsdag met kinderen
Op 14 februari is het Valentijnsdag en dat laten we natuurlijk niet zomaar voorbij gaan. We vieren de liefde! We hebben met heel veel liefde weer een heleboel inspiratie voor je verzameld.
Olympische Winterspelen thuis
Kijken jullie ook met de kinderen naar de Olympische Winterspelen? Zó leuk om samen te genieten van al die wintersporten op televisie. Even omdenken en je kunt thuis ook met de kinderen een paar hele toffe winterspelletjes doen!