Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Rockanje 2e slag

Het strandbad van Rockanje beschikt over alle voorzieningen en is via twee 'slagen' goed te bereiken.

Rockanje heeft bij uitstek het karakter van een badplaats en is helemaal ingesteld op badgasten. Er is ruimschoots de gelegenheid om te parkeren, te overnachten en gebruik te maken van terrasjes.

Door de gezellig drukte en strandactiviteiten is Rockanje een populaire bestemming voor zowel de jongere als de oudere strandliefhebber. De zandbanken voor het strand van Rockanje zorgen voor een rustige zee, zodat kinderen veilig aan de rand van het water kunnen spelen.

Bij de toegangspaden tot de slagen bevindt zich ruime parkeergelegenheid voor auto’s en fietsen. Rockanje is al vele jaren in het bezit van de Blauwe Vlag.

Op zoek naar een leuk adresje om te overnachten? Kidsproof heeft wel een aantal tips voor je!

Rockanje 2e slag

Rockanje

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Zomer in het Wereldmuseum

Ontdek kinderexpo Superstraat en vier samen feest in Wereldmuseum Rotterdam deze zomer.

Bird Bricks

Ontdek kleurrijke vogels van LEGO en bouw zelf mee in Ouddorp

De Zoete Inval – Spoorzoeken

Het is zomervakantie in Rotterdam-Noord... en dat betekent feest bij Studio de Bakkerij!

8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!

Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

De leukste vaartochten met kinderen in en om Rotterdam

De zomer is hét moment Rotterdam en omgeving vanaf het water te ontdekken. Stap samen aan boord van een rondvaart, vaar zelf door de havens of beleef de havengeschiedenis vanaf een historisch schip. Wij kregen bij Port Pavilion - hét startpunt voor de leukste havenuitjes - een aantal superleuke tips voor vaartochtjes in de regio, voor een heerlijke dag op het water met de hele familie.

Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Het Mariniersmuseum bleek een schot in de roos.

Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.

Toerist in eigen land: zo leuk is Kinderdijk met kinderen!

Wie kent ze niet? De foto’s met veel groen, blauwe lucht en molens op een rij. Het is een must see voor iedere toerist die Nederland bezoekt en toch zijn veel Nederlanders er zelf nog nooit geweest. Dit gold ook voor onze Kidsreporter Nathalie. Hoogste tijd om dit UNESCO Werelderfgoed eens met haar gezin te bezoeken. Een dagje Kinderdijk.

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!