Kinderbadje De Paddenstoel
Bij warm weer vult de gemeente het kinderbadje in het Wantijpark! Kom je afkoelen?
Op warme, zonnige dagen, als de temperatuur boven de 22 graden komt, vult de gemeente het kinderbadje in het Wantijpark (achter het Wantijpaviljoen).
Het water wordt elke dag ververst. Rond 09:30 is het badje gevuld en rond 19:00 uur laten medewerkers het weer leeglopen.
Let op! Gebruik van het badje is op eigen risico, vergeet daarom niet om goed op de kids te letten.
Voor meer info klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zó kies je een leuk vakantiekamp voor je kind!
Elk jaar duik ik er weer in: al die leuke vakantiekampen voor kinderen! Zo’n week vol met leuke activiteiten, plezier met andere kinderen en weer een stapje dichter bij zelfstandigheid.
Wat zijn nu leuke lente-uitjes om te doen met kinderen?
De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes.... Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien en willen we weer graag naar buiten nu het - bijna - lente is. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
10 kekke kinderwinkels in Gouda
Wij gaan altijd met veel plezier een dagje shoppen in het mooie en sfeervolle Gouda! Je scoort er de leukste kleding, cadeautjes en speelgoed bij unieke kinderwinkels in het centrum van de stad. We hebben onze favorieten je op een rijtje gezet. Veel shopplezier!