Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Boerderij De Beestenboel

Maak kennis met dier en natuur op kinderboerderij De Beestenboel!

Kinderboerderij De Beestenboel is uitgegroeid tot een leuke, gezellige plek, waar jong en oud kennismaakt met dier en natuur. Op De Beestenboel vind je onder andere varkens, koeien, geiten en konijnen. In de bijenstal kun je een kijkje nemen in een echte bijenkast! De medewerkers staan altijd klaar om je vragen te beantwoorden.

Op De Beestenboel worden regelmatig (gratis) activiteiten georganiseerd, zoals het Paasfeest, mini-Jeugdland en het Schaapscheerfeest. Ook kan je hier terecht om een superleuk kinderfeestje te geven.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Kinderboerderij De Beestenboel

Zandweg 13

3181 HX Rozenburg

Mail direct

Mail direct naar Kinderboerderij De Beestenboel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Kinderfeestje vol actie en teamwork bij Prison Island

Ben je op zoek naar een origineel, actief én onvergetelijk kinderfeestje? Dan hebben wij een tip voor je: vier het feestje bij Prison Island in Rotterdam Zuid! Wij gingen je voor en kunnen maar één ding zeggen: het was echt te gek!

De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam

Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.

Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City

Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief