
Boerderij De Kleine Duiker
Krijg een goed beeld van de vroegere bedrijvigheid van een boerderij!
Het landgoed De Kleine Duiker heeft de vorm van een levend landbouwmuseum met daarbij een kinderboerderij. De boerderij werkt in vol bedrijf, zoals men die vijftig jaar geleden op het eiland IJsselmonde aantrof.
Het landgoed heeft zowel een creatieve als educatieve en maatschappelijke functie voor de regio. De naam ‘De Kleine Duiker’ is afkomstig van de eeuwenoude, historische watergang die aan de zuidkant langs het landgoed stroomt.
Bezoek op de kinderboerderij de vlindertuin, aai de konijnen en bekijk de andere dieren als koeien, geiten en meer! Ontdek jij alle zeldzame huisdierrassen die hier rondlopen? Meer informatie hierover en over de kinderboerderij vind je op de website via de roze button!
Superleuk! Wil jij elke dag naar de kinderboerderij? Kijk dan in ons overzicht en ga elke dag naar een andere kinderboerderij!
Kinderboerderij De Kleine Duiker
3e Barendrechtseweg 511
2991 SH Barendrecht
Openingstijden
Dagelijks geopend van maandag tot en met vrijdag van 8:00 - 17:00 uur en op zaterdag en zondag van 8:00 - 16:30 uur.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 tips voor een tof teamuitje
Het sportseizoen loopt zo’n beetje ten einde. Tijd om met je team iets tofs te gaan doen! Zoek je nog een leuk teamuitje? Bij deze adresjes hebben jullie het zeker naar je zin!
Met korting naar World of Dinos in de Van Nelle Fabriek!
Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.
Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!
Kids vinden niets leuker dan lekker buiten zijn. En dat geldt zéker ook voor hun kinderfeestjes.