Avontuurlijke speelplek Het Klauterwoud
Klauteren en klimmen in de stoere speeltuin Het Klauterwoud in de Broekpolder van Vlaardingen.
In speeltuin Het Klauterwoud spelen kinderen met allerlei hindernissen en elementen die hen uitdagen om zelf een spel te bedenken en te spelen. De naam Klauterwoud zegt het al een beetje: het is een plek om avontuurlijk buiten te spelen!
Labyrint
Bij binnenkomst kom je in het Labyrint; een wirwar van heuveltjes en modderige greppeltjes die je kunt overbruggen via een boomstam. Aan het labyrint grenst een grote picknickweide.
Amfitheater
Het Amfitheater is een heuvel met bovenin een kommetje waarin je heerlijk kunt chillen. Wie daar geen zin in heeft, kruipt gewoon door de heuvel (via een buis) en gaat op zoek naar het forse speeltoestel waar je kunt klauteren, klimmen, hangen en glijden.
Het is een natuurlijke omgeving, dus er zijn verder weinig faciliteiten. Er is een toilet (alleen geopend op woensdag en in het weekend) en een watertappunt. De speelplek is vrij toegankelijk van zonsopgang tot zonsondergang.
Tip: parkeer op de centrale parkeerplaats bij de Polderpoort.
Wil je meer informatie over deze avontuurlijke speeltuin, kijk dan even op de website via de roze button.
Trek gekregen van al dat spelen? Kijk dan eens op Kidsproof Rotterdam voor een leuk restaurant in de buurt!
Klauterwoud
Watersportweg
Vlaardingen
Openingstijden
Van zonsopgang tot zonsondergang.Prijs
GratisUitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaasintochten 2026 in en om Rotterdam
Hij komt, hij komt… de intocht van Sinterklaas! Kloppen de harten van jouw kids al vol verwachting? Nog heel even en de goedheiligman is weer in het land! De landelijke intocht vindt dit jaar plaats in Grave. Ook in Rotterdam, de Drechtsteden en Gouda begroet je Sint en zijn Pieten. Ontdek hieronder waar en wanneer het feest begint.
Springen, stuiteren & lasergamen: kinderfeestje bij Jump-010
Toen Zita, de dochter van onze Kidsproof-reporter, 7 jaar werd, wilde ze een feestje om nooit te vergeten. En dat is gelukt! Haar feestje bij Jump-010 in Rotterdam was één groot avontuur vol energie, plezier en verrassingen.