
Escaperoom Biesbosch
Ga de uitdaging aan met de vijand of het water in Escaperoom Biesbosch!
In de Biesbosch kan je de uitdaging met je familie en vrienden aangaan in de escaperoom of op het escape island! De activiteiten zijn alleen geschikt voor kinderen in het geval dat zij begeleid worden door volwassenen!
Escaperoom Biesbosch
Het is de winter van 1944/1945. Je bevindt je op bezet gebied. Een verzetsgroep organiseert veilige overtochten. Lukt het je te ontsnappen aan de vijand?
Escape island Biesbosch
Na de Sint Elisabethsvloed in 1421 was een deel van de Biesbosch onder water gelopen. Samen met je familie en vrienden bevindt je je op een eilandje. Na 45/60 minuten loopt het eilandje onder, dus je moet op tijd ontsnappen. Van tevoren krijg je een paar essentiële dingen om te kunnen ontsnappen. En ook hier speelt de Tweede Wereldoorlog een rol!
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Begin het schooljaar goed met deze leuke tips voor kinderfeestjes, clubjes en uitjes
Na die heerlijke vrije vakantieweken is het ook wel weer fijn om fris aan het nieuwe schooljaar te beginnen. Een nieuw clubje of cursus, een nog te vieren verjaardagspartijtje, een leuk uitstapje in het weekend… Hieronder vind je inspiratie!
Kinderfeestje vol actie en teamwork bij Prison Island
Ben je op zoek naar een origineel, actief én onvergetelijk kinderfeestje? Dan hebben wij een tip voor je: vier het feestje bij Prison Island in Rotterdam Zuid! Wij gingen je voor en kunnen maar één ding zeggen: het was echt te gek!
10 superleuke, bijzondere clubjes!
Zoek je nog een leuke, orginele, sportieve of creatieve club en vooral niet alledaags? We hebben 10 bijzondere én bijzonder leuke clubjes voor je op een rijtje gezet.