Logeerboot Visithor
Slapen op een boot in Rotterdam? Het kan in logeerboot Visithor, een heel bijzonder logeeradres!
In een vorig leven heette deze boot Timmerbak 10 en deed hij dienst als werkschip in de Rotterdamse haven. Van buiten oogt hij nog steeds stoer, maar van binnen is het schip nu grondig verbouwd tot 2 prachtige scheepse appartementen, ieder geschikt voor 4/5 personen. Afzonderlijk te huren voor een gezin, maar ook tegelijk, bijvoorbeeld als opa en oma ook mee komen logeren! De boot ligt in de Wijnhaven, vlakbij het Maritiem Museum in het centrum van Rotterdam, dus de stad ligt binnen handbereik voor leuke uitstapjes!
Wil je meer informatie of meteen boeken? Klik op de roze button.
Tip: kijk voor leuke uitstapjes met de kinderen in Rotterdam ook even bij onze Eropuittips. En zoek je nog een kindvriendelijk restaurant, kijk dan even bij Uit Eten.
Logeerboot Visithor
Wijnhaven
3011 Rotterdam
Prijs
Kijk voor de prijzen en reservering op de website.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Griezelige Halloween films voor kinderen
Een griezelige film kijken met Halloween? Dit zijn de spooky Halloween films voor kinderen die je kijkt via Netflix, Disney+ en Videoland!
Spannend indoor kinderfeestje bij Prison Golf Rotterdam
Wij testten onlangs het kinderfeestje van Prison Golf bij Fun Village, een spannend golfavontuur vol verrassingen. De meiden vonden het geweldig (en wij stiekem ook)! Lees hieronder de hele ervaring.
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!