Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Museum 1940-1945

Ontdek de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog in Museum 1940-1945 in Dordrecht!

Museum 1940 – 1945 vertelt je alles over de gebeurtenissen in de oorlogsdagen in de regio Dordrecht. Je vindt er een grote collectie wapens, uniformen en gebruiksartikelen. Ook wordt een overzicht gegeven van het ontstaan en verloop van de Tweede Wereldoorlog.

Speciaal voor kids is er een speurtocht uitgezet om op een kindvriendelijke manier kennis te maken met de geschiedenis.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!

Museum 1940 - 1945

Nieuwe Haven 27

3311 AP Dordrecht

Openingstijden Dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag van 10:00 tot 17:00 uur
Zondag van 13:00 tot 17:00 uur
Prijs Standaard - € 3,00
Kinderen tot 12 jaar - € 1,50
Mail direct

Mail direct naar Museum 1940 - 1945

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Trompenburg Tuinen

Breng een bezoekje aan Trompenburg Tuinen & Arboretum met voor kids een doe-tocht en een zoekplaat

Natuurhistorisch Museum

Ben jij helemaal weg van dieren, planten en fossielen? Kom dan naar het Natuurhistorisch Museum!

Het hele jaar door klimmen bij Adventure City

Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!

Waarom een Rotterdampas?!

Meer gratis activiteiten, meer korting op toffe uitjes en meer plezier met de Rotterdampas!

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wat zijn nu leuke lente-uitjes om te doen met kinderen?

De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes.... Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien en willen we weer graag naar buiten nu het - bijna - lente is. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

Zó kies je een leuk vakantiekamp voor je kind!

Elk jaar duik ik er weer in: al die leuke vakantiekampen voor kinderen! Zo’n week vol met leuke activiteiten, plezier met andere kinderen en weer een stapje dichter bij zelfstandigheid. 

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Wat gebeurt er als je je kinderen opvoedt zonder schermen, zonder school en zonder regels? Wij waren bij de première van Captain Fantastic. Deze muzikale familievoorstelling van HNTjong en Het Nationale Theater zet je aan het denken. Over opvoeden. Over vrijheid. En over wat écht belangrijk is. Goed nieuws: vanaf nu tourt Captain Fantastic door heel Nederland. Ontdek waar ze spelen en stap samen dit buitengewone avontuur in.

Bij deze boerderijwinkels haal je heel veel lekkers!

Zelfgebakken brood en koek, mals vlees, romige kazen, verse zuivel, groente & fruit, pure honing en oud-Hollands snoepgoed… Bij deze boerderijwinkels in de regio geniet je van al het lekkers dat het boerenleven te bieden heeft!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief