Museum 1940-1945
Ontdek de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog in Museum 1940-1945 in Dordrecht!
Museum 1940 – 1945 vertelt je alles over de gebeurtenissen in de oorlogsdagen in de regio Dordrecht. Je vindt er een grote collectie wapens, uniformen en gebruiksartikelen. Ook wordt een overzicht gegeven van het ontstaan en verloop van de Tweede Wereldoorlog.
Speciaal voor kids is er een speurtocht uitgezet om op een kindvriendelijke manier kennis te maken met de geschiedenis.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Museum 1940 - 1945
Nieuwe Haven 27
3311 AP Dordrecht
Openingstijden
Dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag van 10:00 tot 17:00 uurZondag van 13:00 tot 17:00 uur
Prijs
Standaard - € 3,00Kinderen tot 12 jaar - € 1,50
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
Mamablogger op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof blogster Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.