Museum 1940-1945
Ontdek de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog in Museum 1940-1945 in Dordrecht!
Museum 1940 – 1945 vertelt je alles over de gebeurtenissen in de oorlogsdagen in de regio Dordrecht. Je vindt er een grote collectie wapens, uniformen en gebruiksartikelen. Ook wordt een overzicht gegeven van het ontstaan en verloop van de Tweede Wereldoorlog.
Speciaal voor kids is er een speurtocht uitgezet om op een kindvriendelijke manier kennis te maken met de geschiedenis.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Museum 1940 - 1945
Nieuwe Haven 27
3311 AP Dordrecht
Openingstijden
Dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag van 10:00 tot 17:00 uurZondag van 13:00 tot 17:00 uur
Prijs
Standaard - € 3,00Kinderen tot 12 jaar - € 1,50
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Thuis op wintersport!
Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!
De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam
Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.
Mjam! 13 originele ideeën voor warme chocolademelk
Denk jij bij winters weer ook aan kou, gure wind én warme choco? Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd! Tip: laat de kids zelf hun favoriet kiezen én maken.