Pluktuin La Fleur ‘s-Heer Hendrikskinderen
Stel zelf een kleurrijk boeket vol verse bloemen samen bij Pluktuin La Fleur in 's-Heer Hendrikskinderen
De pluktuinen van La Fleur zijn in het seizoen van ’s ochtends vroeg (08:00 uur) tot ’s avonds laat (22:00 uur) open. Bij de werktafel kan je scharen vinden om de bloemen netjes af te knippen. Dan kan je zoektocht beginnen en kan je al snel genieten van een prachtige bos vers geplukte bloemen!
Klik je op de roze button om te kijken hoe het precies in z’n werk gaat!
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Pluktuin La Fleur Noordgouwe
Nieuwe Rijksweg
's-Heer Hendrikskinderen
Openingstijden
In het seizoen maandag t/m zaterdag van 8:00 tot 22:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
10 superleuke, bijzondere clubjes!
Zoek je nog een leuke, orginele, sportieve of creatieve club en vooral niet alledaags? We hebben 10 bijzondere én bijzonder leuke clubjes voor je op een rijtje gezet.