Pluktuin La Fleur ‘s-Heer Hendrikskinderen
Stel zelf een kleurrijk boeket vol verse bloemen samen bij Pluktuin La Fleur in 's-Heer Hendrikskinderen
De pluktuinen van La Fleur zijn in het seizoen van ’s ochtends vroeg (08:00 uur) tot ’s avonds laat (22:00 uur) open. Bij de werktafel kan je scharen vinden om de bloemen netjes af te knippen. Dan kan je zoektocht beginnen en kan je al snel genieten van een prachtige bos vers geplukte bloemen!
Klik je op de roze button om te kijken hoe het precies in z’n werk gaat!
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Pluktuin La Fleur Noordgouwe
Nieuwe Rijksweg
's-Heer Hendrikskinderen
Openingstijden
In het seizoen maandag t/m zaterdag van 8:00 tot 22:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Bewandel de bunkerroute!
Ben je geïnteresseerd in de Tweede Wereldoorlog? Bewandel dan eens de Bunkerroute in Goeree-Overflakkee!
Binnenkort geopend: Bounce Valley Ridderkerk
20 mei opent er een geweldig nieuw springkussenpark in Ridderkerk
Weizigt
Kom ontdekken, leren en recreëren in Duurzaamheidscentrum Weizigt!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x te gekke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Arnhem) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Onze Kidsproof Reporter vierde een kinderfeestje bij Escape Team
Onze Kidsproof Reporter had een jarige dochter en vierde haar kinderfeestje bij Escape Team Rotterdam! Voor zondagmiddag boekte ze de speciale kids escaperoom Tijdmachine 010 en probeerde de codes te kraken. Lees hier hoe zij en de kinderen het hebben ervaren.