Recreëren in Lammetjeswiel
Recreatiegebied met natuurbad, zandstrandje, wandel-en fietspaden en natuurspeelplek
Recreatiegebied Lammetjeswiel is een geliefde plek om te zwemmen. Het ‘wiel’ is ontstaan door een dijkdoorbraak in 1373. Het water stroomde met zo’n kracht het land in, dat alle grond direct achter de dijk wegspoelde. Het was te duur om het gat na de overstroming weer dicht te maken, dus legde men er een dijk omheen. Daarna bleef het Lammetjeswiel over.
Er is een strandje met een ligweide, toiletten en speeltoestellen voor de kinderen. In het zwemseizoen (1 mei t/m 1 oktober) geven bordjes aan of je hier veilig kunt zwemmen. Ook is er een natuurspeelplek, een amfitheater en een fruitboomgaard waar regelmatig leuke activiteiten worden georganiseerd.
Voor meer info klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Bird Bricks
Ontdek kleurrijke vogels van LEGO en bouw zelf mee in Ouddorp
Op pad met Vakantiepaspoort
Heb jij het gave Vakantiepaspoort 2026 ook ontvangen? Beleef hiermee de leukste zomervakantie ooit!
Zomervakantie in Dordrechts Museum
Ontdek deze zomer de familietentoonstelling, workshops en speurtocht in het Dordrechts Museum.Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas
De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Dit museum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.