Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sandelingen-Ambacht

Fijn recreatiegebied in Hendrik-Ido-Ambacht, voor wie verkoeling zoekt op warme dagen.

Recreatiegebied Sandelingen-Ambacht vind je in het westen van Hendrik-Ido-Ambacht tussen de Achterambachtseweg en de rijksweg A16. Met een oppervlakte van 95 hectare is het een uniek natuurgebied dat voor iedereen iets te bieden heeft.

Centraal in het gebied ligt een grote waterplas met een ligweide. Hier kan je op zomerse dagen zonnen en kunnen kinderen varen met een rubberboot of, als de waterkwaliteit is goedgekeurd, zwemmen bij het strandje. Ook is er plek om te picknicken, volleyballen of badmintonnen.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Recreatiegebied Sandelingen-Ambacht

Achterambachtseweg

Hendrik-Ido-Ambacht

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Op pad met Vakantiepaspoort

Heb jij het gave Vakantiepaspoort 2026 ook ontvangen? Beleef hiermee de leukste zomervakantie ooit!

Zomer in Huis Van Gijn

Buitenspelen en terug in de tijd bij Huis Van Gijn deze zomervakantie

Adventure City Rotterdam

Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!

Remastered – Spirit of Japan

Stap in de betoverende wereld van Japanse kunst, met de indrukwekkende projecties bij Remastered

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam

Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.