Varen door Rotterdam
Rotterdam ook is vanaf het water ontdekken? Huur een bootje bij Rotterdamboot!
Rotterdam vanaf het water is bijzonder mooi. Wil je dit ook beleven? Huur dan een bootje bij Rotterdamboot.
Met het bootje kun je verschillende gebieden bevaren: Kralingse Plas, De Schie, de Rotte, Noorderkanaal & Boezem en de Bergse Plas. Tip: neem lekker eten en drinken mee voor een picknick op het water!
Hoe werkt het? Reserveer online je bootje, kom naar de ligplaats, vaar weg na een korte instructie en genieten maar! Een vaarbewijs is niet nodig.
Bootje reserveren? Klik hiervoor op de roze button!
Tip: meld je aan voor de nieuwsbrief van Kidsproof Rotterdam!
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!
5 x bedankje voor lieve juffen en meesters
Het afgelopen jaar hebben de juffen en meesters héél hard gewerkt om de kids op school zo goed mogelijk voor te bereiden en te begeleiden naar het volgende jaar. Dat verdient een mooi meester- en juffencadeautje!
Sportieve uitjes met kids in Rotterdam
Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.