Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Beestenboel

Hang lekker de beest uit in Speelparadijs De Beestenboel in Vlaardingen! Leuk voor alle leeftijden!

Beleef de spannendste avonturen in Speelparadijs De Beestenboel in Vlaardingen!

Beklim de super hoge klimtoren, speel in de ballenbak, spring tot je hoogtevrees hebt op de trampolines of voetbal op hoogte in de arena. Met 1000m2 aan speelplezier is er altijd wat leuks te doen!

Ook aan de allerkleinsten is gedacht. Zij kunnen spelen op het 3 verdiepingen tellend speeleiland met onder andere glijbaantjes, soft play dieren en een mini ballenbak. Alles uiteraard op extra zachte vloermatten.

En als ouder hoef je je ook niet te vervelen. In Speelparadijs De Beestenboel heb je gratis wifi. Handig voor als je nog wat werk wilt afmaken.

Meer info? Klik op de roze button.

PS. Kinderen t/m 3 jaar kunnen doordeweeks (mits het geen vakantie/feestdag is) tot 11.30 uur voor maar €5 naar binnen!

Speelparadijs De Beestenboel

Zwanensingel 9

3136 GZ Vlaardingen

Openingstijden Maandag t/m zondag van 10:00 - 18:00 uur (gesloten op 25 december en 1 januari)
Prijs Kinderen tot 1 jaar en ouders/begeleiders gratis - Kinderen 1 t/m 12 jaar €7,50
Mail direct

Mail direct naar Speelparadijs De Beestenboel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Kerstvakantie activiteiten Kunsthal

Maak je kerstvakantie wat creatiever bij de Kunsthal in Rotterdam

Kerstvakantie in de Bieb

Vier de kerstvakantie in de Bieb in Rotterdam en doe mee met de leuke activiteiten!

Creatieve workshops voor kids bij Villa Zebra

Toffe creatieve workshops voor kinderen van 2 tot 12 jaar bij Villa Zebra. Doe mee!

Ik zie, ik zie…

Ontdek met je kind de superleuke doe-tentoonstelling Ik zie, ik zie... in het Dordrechts Museum

Uitgelicht

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gave schaatsbanen in de regio!

Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!

Leuke winteruitjes met de Rotterdampas

Winter in Rotterdam? Dat is juist dé tijd voor fijne uitjes met kinderen. Met de Rotterdampas ontdek je volop leuke, betaalbare winteractiviteiten om samen te doen. Van theater tot schaatsen en van buiten spelen tot lekker eten. Trek je jas aan, pak je pas en ga samen op pad.

11x Grappige nieuwjaarstradities met kinderen

We verzamelden 11 grappige tradities om het nieuwe jaar in te luiden! De Nederlandse tradities kennen we: oliebollen, champagne en sterretjes afsteken om 12 uur. Maar wat doen ze eigenlijk in andere landen? Wij hebben de leukste manieren om het nieuwe jaar te beginnen voor je opgezocht. Gelukkig nieuwjaar!

Eropuit in de kerstvakantie? Dit zijn leuke tips in en om Rotterdam!

December is dé tijd van het jaar om mooie herinneringen te maken. En daar helpen we je graag bij! Onze kerstuitjesspecial staat weer propvol superleuke uitjes en activiteiten voor de héle familie. Dat belooft weer een heerlijke vakantie te worden! Wat gaan jullie allemaal doen?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief