Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin en Kinderkamer 110-Morgen

Gezellige buurtspeeltuin in de wijk 110 Morgen. Kom je lekker spelen?

Midden in de wijk 110 Morgen ligt de gezellige Speeltuin en Kinderkamer 110-Morgen. Er zijn leuke speeltoestellen voor de kleintjes, maar ook de wat grotere kinderen kunnen hier fijn spelen.

En de ouders? Die kunnen zich prima vermaken op het terras met een lekker kopje koffie. Er is horeca aanwezig, je kunt er diverse snack, een tosti of een ijsje bestellen. Er worden regelmatig op woensdagmiddag activiteiten georganiseerd.

Ontvang je onze Kidsproof nieuwsbrief nog niet? Meld je aan en je ontvangt maandelijks de leukste tips & adressen. Zo ben je altijd op de hoogte!

Speeltuin en Kinderkamer 110-Morgen

Minosstraat 6

3054 RT Rotterdam

Openingstijden Zie website voor de actuele openingstijden
Prijs Zie website
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Adventure City Rotterdam

Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!

Bird Bricks

Ontdek kleurrijke vogels van LEGO en bouw zelf mee in Ouddorp

8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!

Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!

Zomervakantie in Dordrechts Museum

Ontdek deze zomer de familietentoonstelling, workshops en speurtocht in het Dordrechts Museum.

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas

De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.

Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal

Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.

Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Dit museum bleek een schot in de roos.

Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief