Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bewandel de bunkerroute!

Ben je geïnteresseerd in de Tweede Wereldoorlog? Bewandel dan eens de Bunkerroute in Goeree-Overflakkee!

Gezien haar ligging aan de kust had de kop van het eiland van Goeree-Overflakkee een belangrijke rol in de Duitse verdedigingslinie. Van de oostzijde (Stel­lendam) tot aan de westzijde (de Punt) was Goeree dan ook langs de kuststrook uitgebouwd met in func­tie en grootte uiteenlopende vestingwerken en stellingen.

Na de oorlog leken de bunkers op het complex in de vergetelheid te geraken. Inmiddels zijn ze weer zichtbaar. Op het complex zijn paden aangelegd en de gehele route is voorzien van informatiepanelen en bewegwijzering. 

De Bunkerroute is het hele jaar door te bezoeken. Een mooie wandeling, en je leert ook nog is wat over de geschiedenis van Goeree-Overflakkee in de Tweede Wereldoorlog.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Tip: nog meer mooie wandelingen vind je in onze categorie Eropuit.

Stichting WO2 Goeree-Overflakkee

Molenzicht 114

3247 VA Dirksland

Openingstijden Hele jaar te bezoeken
Rondleiding voor groepen op aanvraag
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Stichting WO2 Goeree-Overflakkee

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

Springen, stuiteren & lasergamen: kinderfeestje bij Jump-010

Toen Zita, de dochter van onze Kidsproof-reporter, 7 jaar werd, wilde ze een feestje om nooit te vergeten. En dat is gelukt! Haar feestje bij Jump-010 in Rotterdam was één groot avontuur vol energie, plezier en verrassingen.

9 keer creepy Halloween snacks

Kidsproof-collega Annemarie woonde een tijdje in Amerika, waar ze natuurlijk volop meedeed aan de Halloween-festiviteiten!

Spannende Halloween-uitjes met kinderen in de regio Rotterdam

Het is volop herfst en dat betekent… pompoenen, spinnendraad en griezelige gezelligheid. 31 oktober is het weer Halloween! In en om Rotterdam is er van alles te doen voor kleine spoken en stoere heksen. Trek die verkleedkleren uit de kast en beleef samen een spannende dag.

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!