Bewandel de bunkerroute!
Ben je geïnteresseerd in de Tweede Wereldoorlog? Bewandel dan eens de Bunkerroute in Goeree-Overflakkee!
Gezien haar ligging aan de kust had de kop van het eiland van Goeree-Overflakkee een belangrijke rol in de Duitse verdedigingslinie. Van de oostzijde (Stellendam) tot aan de westzijde (de Punt) was Goeree dan ook langs de kuststrook uitgebouwd met in functie en grootte uiteenlopende vestingwerken en stellingen.
Na de oorlog leken de bunkers op het complex in de vergetelheid te geraken. Inmiddels zijn ze weer zichtbaar. Op het complex zijn paden aangelegd en de gehele route is voorzien van informatiepanelen en bewegwijzering.
De Bunkerroute is het hele jaar door te bezoeken. Een mooie wandeling, en je leert ook nog is wat over de geschiedenis van Goeree-Overflakkee in de Tweede Wereldoorlog.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: nog meer mooie wandelingen vind je in onze categorie Eropuit.
Stichting WO2 Goeree-Overflakkee
Molenzicht 114
3247 VA Dirksland
Openingstijden
Hele jaar te bezoekenRondleiding voor groepen op aanvraag
Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Kerstvakantie bij Theater Rotterdam
Kom tijdens de kerstvakantie naar het Theater Rotterdam en geniet van vier mooie voorstellingen!
Waarom een Rotterdampas?!
Meer gratis activiteiten, meer korting op toffe uitjes en meer plezier met de Rotterdampas!
Vakantie Theater de Willem
Kom deze kerstvakantie kijken naar mooie theatervoorstellingen in Theater de Willem in Papendrecht!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waar zijn leuke kerstmarkten in en om Rotterdam?
Kerstmarkten maken ons altijd blij! Warme chocolademelk, leuke kersthebbedingetjes, vrolijke kerstliedjes, heel veel lichtjes, knapperende haardvuren, optredens en natuurlijk de kerstman himself... Kom alvast helemaal in kerstsfeer met dit overzicht van gezellige kerstmarkten, winterfairs, winterfeesten en kerstfestijnen in de regio Rotterdam!
Maak samen een unieke knuffel met Make a Bear
Op zoek naar een activiteit die je samen doet én die iets blijvends oplevert? Dan is samen met je kind een Make a Bear knuffel maken echt een aanrader. Je creëert niet alleen een zacht vriendje, maar ook een warm moment dat jullie niet snel vergeten. Het vullen en aankleden is zó leuk om samen te doen.
We hebben ‘m: de Website van het Jaar jury award!
Kidsproof.nl is door de vakjury van Emerce gekozen tot Website van het Jaar in de categorie Vrije Tijd.