Bewandel de bunkerroute!
Ben je geïnteresseerd in de Tweede Wereldoorlog? Bewandel dan eens de Bunkerroute in Goeree-Overflakkee!
Gezien haar ligging aan de kust had de kop van het eiland van Goeree-Overflakkee een belangrijke rol in de Duitse verdedigingslinie. Van de oostzijde (Stellendam) tot aan de westzijde (de Punt) was Goeree dan ook langs de kuststrook uitgebouwd met in functie en grootte uiteenlopende vestingwerken en stellingen.
Na de oorlog leken de bunkers op het complex in de vergetelheid te geraken. Inmiddels zijn ze weer zichtbaar. Op het complex zijn paden aangelegd en de gehele route is voorzien van informatiepanelen en bewegwijzering.
De Bunkerroute is het hele jaar door te bezoeken. Een mooie wandeling, en je leert ook nog is wat over de geschiedenis van Goeree-Overflakkee in de Tweede Wereldoorlog.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: nog meer mooie wandelingen vind je in onze categorie Eropuit.
Stichting WO2 Goeree-Overflakkee
Molenzicht 114
3247 VA Dirksland
Openingstijden
Hele jaar te bezoekenRondleiding voor groepen op aanvraag
Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Kerstvakantie in de Bieb
Vier de kerstvakantie in de Bieb in Rotterdam en doe mee met de leuke activiteiten!
Geen winterslaap bij De Vreemde Vogel
Winterse kinderactiviteiten, kampvuurtjes en gezelligheid bij De Vreemde Vogel in Vlaardingen
ToBe cursussen voor kids in 2026
De leukste clubjes op het gebied van dans, kunst, muziek en theater vind je bij ToBe.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waar zijn leuke lichtjestours en kaarsjesavonden?
Kom met je gezin helemaal in kerststemming met een sfeervolle lichtjestocht of kaarsjesavond! Geniet samen met de kinderen van bijzondere lichtkunst, lichtjesrondleiding vol fonkelende lampjes, avondboottochten of een lichtjeswandeling door prachtig verlichte straten en gebouwen in deze donkere dagen. Wij hebben onze favoriete lichtjestours in Rotterdam, Schiedam, Dordrecht en Gouda voor je op een rijtje gezet.
Eropuit in de kerstvakantie? Dit zijn leuke tips in en om Rotterdam!
December is dé tijd van het jaar om mooie herinneringen te maken. En daar helpen we je graag bij! Onze kerstuitjesspecial staat weer propvol superleuke uitjes en activiteiten voor de héle familie. Dat belooft weer een heerlijke vakantie te worden! Wat gaan jullie allemaal doen?
Leuke winteruitjes met de Rotterdampas
Winter in Rotterdam? Dat is juist dé tijd voor fijne uitjes met kinderen. Met de Rotterdampas ontdek je volop leuke, betaalbare winteractiviteiten om samen te doen. Van theater tot schaatsen en van buiten spelen tot lekker eten. Trek je jas aan, pak je pas en ga samen op pad.