Kabouterpad bij Tasman
Met een puntmuts op loop je samen met je ouders het kabouterpad bij Tasman! (3+)
Wist je dat er in de Johanna Polder kabouters wonen?
Tenminste, dat wordt gedacht, omdat je overal kaboutersporen ziet. Kleine voetafdrukken in het zand, wielsporen van een kruiwagentje, geplet gras van een middagdutje. En je ziet ook weleens een kabouterdrolletje liggen. Echt waar!
Als je het kabouterpad bij Tasman. loopt kom je daar vanzelf achter…
Bij Tasman. ligt een tasje gevuld met een kaart, muts en een stickervel. Met een puntmuts op loop je samen met je kind een route van ongeveer 1 kilometer.
Onderweg luisteren jullie naar een verhaal uit het kabouterboek en doe je kabouteropdrachten bij elke Duinkabouter. Na afloop krijgen de kinderen een diploma.
Meer info? Klik dan op de roze button.
Tip: als je er toch bent, ga dan heerlijk eten bij Tasman.
Tasman.
Albrandswaardsedijk 160
3172 XB Poortugaal
Openingstijden
Dinsdag t/m zondagIeder half uur tussen 10.15 - 17.15 uur
Prijs
€ 12,95 (alleen met PIN betalen)Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Adventure City Rotterdam
Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!
Op pad met Vakantiepaspoort
Heb jij het gave Vakantiepaspoort 2026 ook ontvangen? Beleef hiermee de leukste zomervakantie ooit!
Remastered – Spirit of Japan
Stap in de betoverende wereld van Japanse kunst, met de indrukwekkende projecties bij RemasteredBlogs & inspiratie
Alle blogs
Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam
Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.