
Pluktuin van De Buytenhof
Kom je eigen boeket plukken in de bloemenpluktuin van Zorgboerderij de Buytenhof
In de bloemenpluktuin van zorgboerderij de Buytenhof pluk je de mooiste wildboeketten. De bloemenpluktuin heeft ruim 60 soorten bloemen zoals onder andere dahlia’s, goudsbloemen, margrieten en lavendel. Bij binnenkomst haal je een schaartje in de winkel, dan ga je aan de slag. Je rekent het boeketje weer af in de winkel en dan neem je je favoriete bloemen mee naar huis!
Let op: Het bloemenplukseizoen loopt ongeveer van mei tot en met september. Let op: afhankelijk van de weersomstandigheden kan dit iets afwijken.
Voor meer info klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Zorgboerderij de Buytenhof
Rijsdijk 98
3161 EW Rhoon
Openingstijden
Open vanaf juni t/m september. Check de actuele openingstijden op de website via de roze buttonPrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek het grote sportaanbod in Rotterdam
Lekker actief bezig zijn en bewegen, wij houden ervan. Ook onze kids sporten graag en zijn lekker veel buiten. Bij de zoektocht naar een sportactiviteit keken we op de website van Sportbedrijf Rotterdam. En wat een groot aanbod aan sportmogelijkheden in Rotterdam vonden we daar!
Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!
Kids vinden niets leuker dan lekker buiten zijn. En dat geldt zéker ook voor hun kinderfeestjes.
Zoek je een restaurant met speeltuin én terras in de regio Rotterdam?
Een hapje eten op het terras terwijl de kids spelen in de speeltuin ernaast. Ideaal als ze moeten wachten tot het eten er is of als jullie zelf lekker lang willen natafelen. Hieronder vind je 5 restaurants met fijne speeltuin en terras in de regio.