Speurtocht door de duinen
De duinen van Rockanje zijn de perfecte omgeving voor een spannende speurtocht!
In de duinen van Rockanje is een spannende speurtocht uitgezet, speciaal voor speurneuzen van 6 t/m 12 jaar. Hoge bomen, lage struiken, natte valleien met bloemen en kale duinen.. zodra je het klaphekje voorbij bent begint het speuren.
Je kunt de speurtocht in twee richtingen lopen door de bordjes met de groene of oranje specht te volgen. De opdrachten worden met verschillende kleuren aangeduid. Witte vragen gaan bijvoorbeeld over bomen en paarse over kriebelbeestjes en raadsels.
Voor meer info klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Zuid Hollands Landschap
Duinstraat 12A
3235 NK Rockanje
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
ToBe cursussen voor kids in 2026
De leukste clubjes op het gebied van dans, kunst, muziek en theater vind je bij ToBe.
Ik zie, ik zie…
Ontdek met je kind de superleuke doe-tentoonstelling Ik zie, ik zie... in het Dordrechts Museum
Kerstvakantie in de Bieb
Vier de kerstvakantie in de Bieb in Rotterdam en doe mee met de leuke activiteiten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Leuke winteruitjes met de Rotterdampas
Winter in Rotterdam? Dat is juist dé tijd voor fijne uitjes met kinderen. Met de Rotterdampas ontdek je volop leuke, betaalbare winteractiviteiten om samen te doen. Van theater tot schaatsen en van buiten spelen tot lekker eten. Trek je jas aan, pak je pas en ga samen op pad.
Waar zijn leuke lichtjestours en kaarsjesavonden?
Kom met je gezin helemaal in kerststemming met een sfeervolle lichtjestocht of kaarsjesavond! Geniet samen met de kinderen van bijzondere lichtkunst, lichtjesrondleiding vol fonkelende lampjes, avondboottochten of een lichtjeswandeling door prachtig verlichte straten en gebouwen in deze donkere dagen. Wij hebben onze favoriete lichtjestours in Rotterdam, Schiedam, Dordrecht en Gouda voor je op een rijtje gezet.