Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Uitkijkpunt De Beverbrug

Ontdek een bijzonder eiland vanaf De Beverbrug van Zuid-Hollands Landschap!

In De Zaag en Stormpoldervloedbos vind je een bijzonder uitkijkpunt: De Beverbrug! Deze veertien meter hoge brug is een constructie van stalen buizen en geïnspireerd op burchten zoals bevers ze maken van hout. Vanaf de brug heb je een panoramisch zicht over De Zaag, Rotterdam, de haven en de rivier.

Ook de omgeving is een bezoekje waard! Het riviereiland De Zaag en het Stormpoldervloedbos staat bekend om geulen die vol en leegstromen op het ritme van eb en vloed. Voor wandelaars zijn extra bruggetjes aangelegd en er staat een vogelkijkscherm.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!

Zuid Hollands Landschap

Van der Giessenweg

2921 Krimpen aan den IJssel

Telefoonnummer

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes in Zuid-Holland

Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.

Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!

Kids vinden niets leuker dan lekker buiten zijn. En dat geldt zéker ook voor hun kinderfeestjes.

Met korting naar World of Dinos in de Van Nelle Fabriek!

Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.

8 tips voor een tof teamuitje

Het sportseizoen loopt zo’n beetje ten einde. Tijd om met je team iets tofs te gaan doen! Zoek je nog een leuk teamuitje? Bij deze adresjes hebben jullie het zeker naar je zin!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief