Feestje bij Hoeve Bouwlust
Hop, op naar de boerderij! Bij boerderij Bouwlust vier je je kinderfeestje heerlijk tussen de beesten.
Heerlijk in de buitenlucht je verjaardag vieren? Dat kan bij Hoeve Bouwlust.
Er zijn verschillende programma’s voor verschillende leeftijden, voor zowel binnen als buiten.
Kies je voor het buitenprogramma, dan is er een boerensurvival, speurtocht, huifkar, maïsdoolhof (alleen in de zomer) en kadootjes verstoppen in de hooiberg. Bij slecht weer is er een binnenprogramma, waar met name geknutseld wordt.
Of stel je liever je eigen feestje samen? Dat kan ook! Check de website voor de mogelijkheden door op de roze button te klikken.
Weten wat er nog meer te doen is in de omgeving? Check het eropuit overzicht op de Kidsproof website!
Hoeve Bouwlust
Oostgaag 31
3155 CE Maasland
Openingstijden
Ma, di, do: 8.30 - 12.00 uur; 13.00 - 17.30 uur; 19.00 - 20.30 uurWo, vrij: 8.30 - 12.00 uur; 13.00 - 20.30 uur
Za, zo: 8.30 - 20.30 uur
Activiteiten en arrangementen op afspraak.
Prijs
Zie voor prijslijst de website.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Kunstfeestje!
Het Stedelijk Museum Schiedam maakt van jou en je vriendjes en vriendinnetjes echte kunstenaars!
Surffeestje
Geef eens een stoer feestje! Vier je verjaardag op de golven bij surfschool de Surfkaravaan.
Prison Island kinderfeestje
Prison Island Kinderfeestje bij Fun Village Rotterdam: een avontuurlijk en spannend feestje!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam
Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.
Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City
Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.